YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Milletimiz büyük bir millettir
Cemil Çiçek'ten birlik beraberlik mesajı...
Milletimiz büyük bir millettir
24 Ekim 2011 / 14:57 Güncelleme: 24 Ekim 2011 / 14:57

TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Van'daki depremle ilgili olarak, ''Milletimiz büyük bir millettir. Geçmişte de bu ve benzeri acıları, büyük danışma duygusu içinde elinden gelen çabayı göstererek atlatmıştır. Burada da milletimiz devletimizle bütünleşerek, yapılan çalışmalara her türlü desteği vererek bu acıyı belli bir noktaya getirip, inşallah asgariye indirecektir'' dedi.

Çiçek, TBMM Anayasa Uzlaşma Komisyonu toplantısı öncesinde Van'da yaşanan depremle ilgili olarak açıklamada bulundu. ''Son bir haftada ülkemiz, milletimiz arka arkaya derin iki acı yaşadı'' diyen Çiçek, şunları kaydetti:

''Milletimiz büyük bir millettir. Geçmişte de bu ve benzeri acıları, büyük danışma duygusu içinde elinden gelen çabayı göstererek atlatmıştır. Burada da milletimiz devletimizle bütünleşerek, yapılan çalışmalara her türlü desteği vererek bu acıyı belli bir noktaya getirip, inşallah asgariye indirecektir. Devlet tüm imkanlarıyla zaten o bölgededir. Sivil toplum kuruluşları elinden geleni çabayı göstermekte ve bu sıkıntıları asgariye indirebilmek için uğraşmaktadır. Temennimiz bunların son olmasıdır. Milletimize geçmiş olsun diyorum.'' (AA)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler