YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
MHP'den ayrılacak mı?
MHP'den ayrılacak mı?
23 Mart 2011 14:42
Balyoz sanığı emekli Korgeneral Engin Alan'ın aday gösterilmesine tepki gösteren MHP'li Mansur Yavaş aday adaylığından vazgeçti. Kanal A'nın canlı yayınına katılan Yavaş, Bahçeli'ye göderdiği mektupla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yürütme Kurulu (MYK) üyesi Mansur Yavaş, Balyoz sanığı emekli Korgeneral Engin Alan'ın seçimlerde aday gösterilecek olmasına tepki göstererek MHP lideri Devlet Bahçeli'ye mektup göndererek adaylık başvurusunu geri çekti.

Kanal A'nın canlı yayınına katılan MHP'li Yavaş, hangi nedenlerden dolayı adaylıktan vazgeçtiğini, siyasate MHP'de mi devam edeceğine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yavaş, ayrıca bir partiden kendisine teklif geldiğini fakat kabul etmediğini de söyledi.

İŞTE MHP'Lİ YAVAŞ'IN AÇIKLAMALARI

 

Barınması zor
 // Cemal Gören
Mansur Yavaş gibi özü sözüne uygun gerçek ülkücülerin MHP içinde barınması imkânsız… Bir Engin Alanı(24 Aralık 2002 tarihli talimatı ile birlikte) düşünelim bir de Mansur Yavaş’ı… Bağdaştırabilmek mümkün değil. MHP ülkücülerin partisi olmaktan çıkmıştır. Üzücü ama maalesef gerçek bu......
26 Mart 2011 17:17
SANA GÜVENİYORUZ....
 // ERENCAN KOZAN
SAYIN BAŞKANIM 2009 SEÇİMLERİNDE BİRLİKTE ÇALIŞMA ŞEREFİNE NAİL OLDUM.ANKARA'DA MHP 'Yİ 0/0 27 LERE YÜKSELTEN BİZLERE IŞIK OLAN VE GELECEKTE DE UMUT BEKLEDİĞİMİZ BAŞKANIM.AÇIKLMALARINIZI DİNLEDİM. GENEL BAŞKANIMIZIN BAZI KONULARDA YANLIŞ YÖNLENDİRİLDİĞİNE İNANIYORUZ.TÜM ÜLKÜCÜLERİN HİSLERİNE TERCÜMAN OLDUĞUNUZ KANAATİNDEYİZ.SANA GÜVENİYORUZ.SELAM VE DUA İLE KALINIZ....
23 Mart 2011 20:30
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler