YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Meydanlar bu şarkılarla inleyecek
Cumhurbaşkanı adayı recep Tayyip Erdoğan2ın seçim süreci boyunca kullanacağı üç şarkısı belirlendi. Erdoğan meydanları bu üç şarkıyla inletecek.
Meydanlar bu şarkılarla inleyecek
03 Temmuz 2014 / 06:50 Güncelleme: 03 Temmuz 2014 / 09:26

Stargazete'nin haberine göre; Başbakan Erdoğan, 5 Temmuz Cumartesi günü Samsun’da, 6 Temmuz Pazar günü de Erzurum’da yapımı tamamlanan bazı hizmet, eser ve yatırımların toplu açılışlarını gerçekleştirecek. Cumhurbaşkanı adayı Erdoğan, Yüksek Seçim Kurulu’nun belirlediği seçim takvimine göre 11 Temmuz Cuma günü başlayacak propaganda döneminden 1 gün önce, 10 seçim kampanyasının startını verecek.

Başbakan Erdoğan’ın seçim çalışmalarını yürüten heyetin çalışmalarına 30 Mart yerel seçimlerinin hemen akabinde başladığı öğrenildi. Başbakan Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmaları boyunca kullanacağı seçim şarkılarından üçü belirlendi.

“Dombra”, “Uzun Adam” ve “Dönmem Senin Yolundan” şarkıları seçim kampanyasında kullanılacak. Başbakan Erdoğan’ın kurmayları ise miting takvimi üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Başbakan Erdoğan’ın 30 Mart yerel seçimlerinde olduğu gibi yoğun bir çalışma yürüteceği belirtiliyor.

İŞTE O ŞARKILAR:

DOMBRA

UZUN ADAM

DÖNMEM SENİN YOLUNDAN

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler