YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Metin Feyzioğlu ilk defa açıkladı!
Metin Feyzioğlu ilk defa açıkladı!
14 Mayıs 2014 00:45
Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Nida Garipoğlu'na neden avukatlık yaptığını Uğur Dündar'ın programında açıkladı.

5 yıl önce parçalara ayrılmış cesedi çöp konteynırından çıkan Münevver Karabulut'un katili Cem Garipoğlu'nun, cinayeti, babası Nida Garipoğlu ile birlikte işlediği iddia edilmişti. Baba Garipoğlu'nun avukatlığını ise Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu üstlendi. Münevver'in babası Süreyya Karabulut dün bir açıklama yaparak, Feyzioğlu'nun Garipoğlu ailesinden 1 milyon dolar aldığını ileri sürdü.

"İlk defa açıklayacağım"

Geçtiğimiz günlerde Danıştay etkinliğinde Başbakan Erdoğan ile yaşadığı tartışma ile gündeme gelen Feyzioğlu, kendisine yönelik eleştirileri "karalama kampanyası" olarak yorumladı ve kınadığını belirtti. Cem Garipoğlu'nun avukatlığını yaptığı yönündeki iddiaları yalanlayan Feyzioğlu "Ben Cem Garipoğlu'nun babasının avukatı oldum. Neden olduğumu ilk defa açıklayacağım. Toplum bir bütün olarak bir insanı linç etmeye karar vermişti. Kötüydü ve linç edilmeliydi. Olayın trajik olduğu konusunda hemfikiriz. O zaman bana dosyayı göstermediler. Bir baba oğluyla birlikte eline testere alıp bir kızı öldürmekle suçlanıyor. Bu suçu o babanın mantık çerçevesinde bu suçu işlemiş olduğuna inanmıyorum" dedi.

Bende kendimi Barak Obama sanmistim !
 // Oruc
Allah in bir lutfu, bunlarin akli bu kadar calisiyomus :) , Türkiye de gündeme oturan bir olayi Metin beyin haberi yokmus, herhalde baska bir ülkede yasiyo olsa gerek bu ne bicim bir cevap gülermisin aglarmisin bir de barolar birliginin baskani olacak :)...
14 Mayıs 2014 Çarşamba 01:55
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler