YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mesut Yılmaz'ın oğlu evinde ölü bulundu
Eski başbakan Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz hayatını kaybetti.Yavuz Yılmaz yatağında silahla vurulmuş halde bulundu. Polis intihar ihtimali üzerinde duruyor.
Mesut Yılmaz'ın oğlu evinde ölü bulundu
16 Aralık 2017 / 11:26 Güncelleme: 16 Aralık 2017 / 20:42

Eski başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın büyük oğlu Mehmet Yavuz Yılmaz, İstanbul Beykoz'daki evinde hayatını kaybetti. 38 yaşındaki Yavuz Yılmaz'ın evin temizlikçisi tarafından yatağında ölü bulunduğu belirtiliyor.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu olaya ilişkin açıklama yaptı. Bakan Soylu, "Olayla ilgili çalışmalar sürüyor. Yılmaz'ın amcalarıyla irtibat kurduk" dedi. 

Yılmaz'ın silahla vurulmuş halde bulunması üzerine, olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.Yavuz Yılmaz'ın ölümüne ilişkin intihar ihtimali üzerinde duruluyor.  

Sağlık ekipleri, Mehmet Yavuz Yılmaz'ın hayatını kaybettiğini belirledi.

İNTİHAR ETTİ İDDİASI

AA'nın haberine göre Yılmaz'ın silahla vurulmuş halde bulunması üzerine, olay yerine polis  ve sağlık ekipleri sevk edildi. 38 yaşındaki Yavuz Yılmaz'ın intihar ettiğinden şüphe ediliyor. İlerleyen saatlerde açıklama yapılması bekleniyor

AİLESİ: SİLAHI YOKTU

Ailesinden alınan bilgilere göre Mehmet Yavuz Yılmaz'ın bir silahı olmadığı belirtildi.

MESUT YILMAZ İSTANBUL'A GELİYOR

Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın acı haberi aldıktan sonra hemen İstanbul'a gelmek için harekete geçtiği belirtildi. Acı haberi ABD'de alan eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın uçakta olduğu ifade edildi.

CUMHURBAŞKANI TELEFONLA ARAYARAK TAZİYELERİNİ İLETTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ı telefonla arayarak, oğlunun vefatına ilişkin taziyelerini iletti. 

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Yılmaz arasındaki telefon görüşmesi bugün akşam saatlerinde gerçekleşti. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Eski Başbakan Yılmaz'ın 38 yaşındaki oğlu Yavuz Yılmaz'a ilişkin bu sabah gelen acı haberin kendisini de derinden üzdüğünü belirtti.

Erdoğan, bu acılı günlerinde yanlarında olduğunu ifade ettiği Yılmaz ailesine, sabır ve metanet dileğinde bulundu.

MECLİS'TE YILMAZ İÇİN BAŞSAĞLIĞI VE TAZİYE MESAJLARI

Mehmet Yavuz Yılmaz'ın ölüm haberi Meclis'te bütçe çalışmalarının yapıldığı sırada geldi. AK Parti, CHP ve MHP'den Yılmaz ailesine taziye mesajları verildi. 

BAHÇELİ'DEN TAZİYE MESAJI

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, eski başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın oğlu Mehmet Yavuz Yılmaz'ın vefatı dolayısıyla taziye mesajı yayımladı. 

Bahçeli, taziye mesajında, vefattan duyduğu büyük bir üzüntüyü ifade etti. 

Mehmet Yavuz Yılmaz'a Allah'tan rahmet dileyen Bahçeli, "Ailesinin acısını paylaşıyor, sabır ve başsağlığı niyaz ediyorum" ifadesini kullandı. 

YAVUZ YILMAZ KİMDİR?

Yavuz Yılmaz, Türkiye Cumhuriyeti'nin eski başbakanı Mesut Yılmaz'ın oğludur. 1979 yılında doğmuştur. Yılmaz, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Georgetown Üniversitesi'nde eğitim aldı. Yavuz Yılmaz bir dönem otel ve restoran işletmeciliği de yaptı. 

Yavuz Yılmaz bir dönem nişanlandığı sunucu Neşe Sapmaz ile 3 yıl birlikteliğin arkasından ayrılmıştı.

Yavuz Yılmaz'ın 7 Haziran 2015'te yapılan seçimlerde CHP'den milletvekilliği için adı geçmiş, ancak aday olamamıştı. 

Yavuz Yılmaz'ın kardeşi Emir Hasan Yılmaz ile CFS İstanbul Yatırım A.Ş isimli bir şirketleri vardı. İki kardeş bir ara İstanbul'daki üçüncü havalimanında hafriyat işi de yapmıştı. 

mesut yılmaz oğlu yavuz yılmaz ile ilgili görsel sonucuMesut Yılmaz'ın oğlu hayatını kaybettiİlgili resim

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler