YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Menderes'i yediler, Özal'ı yediler, Erdoğan boğazlarında kaldı!
90 yaşındaki Mahmut Dede'nin Erdoğan'a övgüler dizdiği video internette en çok paylaşılan videolar arasında yerini aldı.
Menderes'i yediler, Özal'ı yediler, Erdoğan boğazlarında kaldı!
24 Mart 2014 / 07:57 Güncelleme: 24 Mart 2014 / 08:07

Geçtiğimiz günlerde internette yayınlanan ve Başbakan Erdoğan'a ağır hakaretler yapıldığını söyleyerek Zaman gazetesini yere fırlatan teyzenin yer aldığı videonun bir benzeri daha sosyal medya fenomenleri arasında yerini aldı..

Haber 7'nin haberinde özleri görmeyen 90 yaşındaki Mahmut Dede'nin torunları tarafından çekilen videoda, Mahmut Dede Başbakan Erdoğan sevgisinden bahsediyor.

"Erdoğan 2. Fatih"

"Tayyip Erdoğan deyince orda duracaksın. O Allah vergisi" diyen Mahmut Dede, bunun herkese nasip olmayacağını savundu. Marmaray projesinden da övgüyle söz eden Mahmut Dede, "Daha neler yapsın. Allah devlete zeval vermesin" diyerek ilginç bir benzetmede bulundu.

Başbakan'ı, 2. Fatih Sultan Mehmed olarak tanımlayan Mahmut Dede videoda , "Bu herkese nasip olmaz, Fatih gemileri karadan yürütmüştü, Erdoğan da denizin altından tren geçirdi. Bu herkese nasip olmaz" diyor.

"Soygun iddiaları muhalefetin ve şeytanın hazırladığı karalama"

Torununun sorduğu Başbakan Erdoğan hakkında son günlerde yürütülen yolsuzluk suçlamalarını da yorumlayan Mahmut Dede, "Şimdi bana bak. Siz zeki insanlarsınız. Bu Tayyip Erdoğan 6 aylık bir hükümet değil ki... Tayyip Erdoğan 12 seneden beri Türkiye'ye hizmet veriyor. Yani soygunu bir senede mi yaptı? Var mı böyle bir şey? Alavere dalavere bu muhalefetin, şeytanların hazırladığı bir tür karalama... Yok böyle bir şey... Bunu para babaları yaptı." açıklaması yaptı.

Fethullah Gülen ile ilgili kanatlerini de sıralayan Mahmut Dede, 'Gülen'in tehlikeli olacağını 5 yıl öncesinde tahmin ettiğini' dile getirdi. Mahmut Dede, "Fethullah Hoca'nın amacı Türkiye'yi teslim almak idi. Ben bu olacakları 5 seneden beri bekliyordum. Şimdi Tayyip Erdoğan'a beddua ediyormuş. Tayyip Erdoğan'a dünya dua ediyor." dedi.

Ben ona kıyamam

Başbakan Erdoğan'a geçmişte bir mektup yazıp selam gönderdiğini ancak cevabını henüz alamadığını da ifade eden Mahmut Dede, "Ben ona kıyamam. O tüm Türkiye'nin medarıdır. Allah uzun ömür versin. Türkiye'nin Tayyip Erdoğan'a en az 15 sene ihtiyacı var. Türkiye anlarsa... Siz anlarsanız. Nerdeeen nere?" şeklinde konuştu.

Menderes'i yediler, Özal'ı yediler, Ecevit'i de yediler! Erdoğan boğazlarında kaldı!

Adnan Menderes'in ve Turgut Özal'ın nasıl siyasi komplolarla ortadan kaldırıldığını da anlatan Mahmut Dede, "Adnan Menderes'i, Turgut Özal'ı, Ecevit'i yediler. Erdoğan da boğazlarında kaldı" diyerek sözlerini tamamladı.

Allah uzun ömürler versin
 // Kemal
Sizin gibi bembeyaz sakallı, nur yüzlü, alnı secdeli Müslüman insanlar yüzünden bu millet ayakta duruyor. Sizlerin yüzsuyu hürmetine ve duasının bereketine Rabbimiz buraya rahmet yağdırıyor. Paralelciler istedikleri kadar farkında olmasınlar, bunu da Tayyip Erdoğan çok iyi farkında.....
24 Mart 2014 Pazartesi 09:56
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler