YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Memnuniyet ve sevinç yarattı
Memnuniyet ve sevinç yarattı
20 Eylül 2014 21:02
TÜSİAD, IŞİD tarafından alıkonulan vatandaşların özgürlüklerine kavuşmalarının ve Türkiye'ye dönmelerinin büyük bir memnuniyet ve sevinç yarattığını bildirdi.

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneğinden (TÜSİAD), Musul'da rehin alınanların Türkiye'ye getirilmesine ilişkin, "Türk iş dünyası adına kurtarılan tüm vatandaşlarımıza ve yakınlarına geçmiş olsun diliyor, sürecin başarıyla sonuçlandırılmasından dolayı Başbakan Davutoğlu'na ve süreçte görev almış tüm kurum ve kişilere gösterdikleri çabadan dolayı teşekkür ediyoruz" değerlendirmesinde bulunuldu.

TÜSİAD'tan yapılan açıklamada, IŞİD tarafından alıkonulan vatandaşların bugün özgürlüklerine kavuşmaları ve sağ salim Türkiye'ye dönmelerinin büyük bir memnuniyet ve sevinç yarattığı belirtilerek "Türk iş dünyası adına kurtarılan tüm vatandaşlarımıza ve yakınlarına geçmiş olsun diliyor, sürecin başarıyla sonuçlandırılmasından dolayı Başbakan Davutoğlu'na ve süreçte görev almış tüm kurum ve kişilere gösterdikleri çabadan dolayı teşekkür ediyoruz" denildi.

 

AA

Etiketler: ,
02:14
 // güngörmüş
acaba TUSIAD'in yaptığı bu aciklamadan sevgili uyuyan güzel işadamımız Cem boyner beyin haberi varmı,yoksa Hürriyet gazetesi gibi o da bu ülke ve insanlarini görmemeyemi çalışıyor...
21 Eylül 2014 02:14
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler