YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Memati İsrail'i takmadı
Kurtlar Vadisi'nin Memati'si İsrail'in tepkisine yorum yapmadı
Memati İsrail'i takmadı
13 Ocak 2010 / 22:46 Güncelleme: 13 Ocak 2010 / 23:07

Eski futbolcular Rıdvan, Oğuz, Gökhan ve Kurtlar Vadisi'nin Mematisi Gökhan Uygun, engelli askerlerle gösteri maçı yaptı. Memati, İsrail'in Kurtlar Vadisi'ndeki bir sahneye tepkisinin diplomatik krize neden olması hakkında yorum yapamayacağını belirtti.
 

Türk Silahlı Kuvvetleri Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi'ne gelen eski futbolcular ve Kurtlar Vadisi'nin Memati'si, engelli askerlerden kurulan Karagücü Ampute takımıyla maç yaptı. Memati karakterini canlandıran Gökhan Uygun, Kurtlar Vadisi dizisindeki bir sahne nedeniyle İsrail'in tepkisiyle ilgili sorulara cevap veremeyeceğini söyledi. Ampute takımında yer alan sporcuların başarılarından söz eden Uygun, "Dünya şampiyonlukları, ikincilikleri, üçüncülükleri var. Bizlerden daha başarılı oldukları görülüyor." dedi.
 

Fenerbahçe'nin ve Milli takımın tanınmış oyuncularından Rıdvan ise ampute takım oyuncularının her türlü zorluğa karşı büyük mücadeleler verdiğini kaydetti. Dilmen, İzmir'de ampute takımla oynadıkları bir maçta gol atması üzerine seyircilerin kendisine tepki gösterdiğini de aktardı.
 

Rıdvan A Milli takım teknik direktörüyle ilgili bir soruya ise şu yanıtı verdi: "Futbol Federasyonunun doğru karar alacağını düşünüyorum. Şu anda yerli biraz riskli, çok yetenekli hocalar var. Ancak 3 aylık belirsizlik Türk antrenörleri biraz yıprattı. Türkiye'deki futbol kültürüne baktığımızda yabancı olması daha uygun." dedi.
 

Şöhretler karması ile Karagücü Ampute Takımı arasında yapılan maçı şöhretler karması 8-6 kazandı. CHA
 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler