YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Melih Gökçek'i kızdıran twit
Melih Gökçek'i kızdıran twit
04 Eylül 2014 03:45
Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Gökçek adına başka bir hesaptan "Ahmet Şahbaz ile gurur duyuyorum" twiti atıldı. Melih Başkan'ın tepkisi ise çok sert oldu.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, kendi adı kullanılarak atılan "Ahmet Şahbaz ile gurur duyuyorum" tweetine şahsi Twitter hesabı üzerinde çok sert tepki gösterdi.

Ethem Sarısülük davasında, şüpheli polis memuru Ahmet Şahbaz kasten adam öldürmekten suçlu bulunarak 7 yıl 9 ay 10 gün hapis cezasına çarptırıldı.

Polis memuru Şahbaz üzerinden halkı provoke etmek isteyen bazı şahıslar Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek adına sahte tweet attı.

Gökçek adına sahte twit atıldı

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Gökçek'in adıyla atılan tweet sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Photoshop yoluyla hazırlanan sahte tweette "Ahmet Şahbaz ile gurur duyuyorum. Kendisini ceza evinde yalnız bırakmayacağız." ifadeleri yer aldı.

Konuyla ilgili şahsi hesabından açıklama yapan Melih Gökçek bu eylemi gerçekleştiren provokatörlere ateş püskürdü.

Melih Başkan'ın tepkisi sert oldu

Melih Gökçek, o sahte tweeti paylaşanlara "Adam olun adam.. Birisine attığınız iftiranın ömrü twitter sayesinde maksimum bir saate indi. Size söylüyorum özellikle Gezi Zekalılar..." şeklinde ifadelerle sert bir şekilde cevap verdi.

Gökçek, söz konusu hadise sebebiyle halkı bu tür provokatif içerikli tweetlere karşı uyarmayı da ihmal etmedi.

İşte sosyal medyada büyük yankı uyandıran o sahte tweet:

 

12-006.jpg

 

A HABER

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler