YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mehmetçik'ten "hakkınızı helal edin" notu
Şırnak'ın Cizre ilçesinde operasyona katılan askerler, ilçedeki bir mahallede el yapımı patlayıcılardan arındırdıkları sokakta kendilerine dağıtılan kumanyaları, terk edilen bir evde yedi. Mehmetçikler, eve bir miktar para ile bu notu bıraktı.
Mehmetçik'ten "hakkınızı helal edin" notu
25 Ocak 2016 / 14:11 Güncelleme: 25 Ocak 2016 / 14:16

Şırnak Cizre'de operasyona katılan Bolu 2. Dağ Komando Tugayından askerler,  Yafes Mahallesi'nde el yapımı patlayıcılardan arındırdıkları sokakta kendilerine dağıtılan kumanyaları, terk edilen bir evde yedi.

Askerler, eve bir miktar para ve bir not bırakmış.

Notta şu yazılar var:

"Hepimiz bu vatanın çocuklarıyız.  Cizre halkını seviyoruz. Buraya ülkemizin bölünmez bütünlüğünün devamını  sağlamak, sizlere tekrar barış ve huzur dolu bir ortam getirmek için geldik ve  evinizde bir süre misafir olarak kaldık. Bazı malzemelerinizi kullandık. Belki  bıraktığımız para karşılamaz ama üzerimizde bu kadar vardı. Hakkınızı helal edin" 

foto-479.jpg

 

 // Bilal eleşkirtli
Allah istikametimizi daim eylesin niyetimiz allahın rızası olsun ozaman mukafatları bekle kardeşlerim...
27 Ocak 2016 08:13
 // t.c
Yorumunuz.anlayana....
25 Ocak 2016 20:39
 // Rasim DUMAN
( a ) kardesim, ALLAH ( C.C.) cumlemizden razi olsun. Hakk-batil savasinin alevlendigi bu gunlerde, Hak tarafinda saf tutmanin, ahiretimiz icin manevi bir sermaye olacagina, dogru ve guzel is yapan insanlari acikca takdir, tebrik,tesyi ve tebcil etmemiz gerektigine inaniyorum; cunku, "marifet, iltifata tabidir"....
25 Ocak 2016 19:27
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler