YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mehmetçik'ten darbe karşıtlarına destek
Mehmetçik'ten darbe karşıtlarına destek
19 Ağustos 2013 16:37
Mısır’daki darbe karşıtlarının sembolü olan 'Rabia’ işareti yapan 3 Mehmetçik’in sosyal medyadaki fotoğrafı, büyük ilgi görüyor.

Mısır’daki darbe karşıtlarının sembolü olan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından da yapılan ‘Rabia’ işareti, sosyal medyada da en çok konuşulan konuların başından geliyor.

Facebook ve Twitter gibi sosyal ağları kullanan birçok kişi Mısır’daki darbe karşıtlarına destek vermek için profillerinde ‘Rabia’ sembolü olan görseller paylaşıyor.

Yapılan paylaşımlar arasında en çok dikkat çeken ise, ellerindeki Kalaşnikof silahlarla ‘Rabia’ işareti yapan 3 Mehmetçik oldu.

Facebook ve Twitter’da en çok paylaşılan fotoğrafta Mehmetçik’in Mısır’daki darbe karşıtlarına destek vermesi, sosyal medyadakiler tarafından da olumlu yorumlarla destek buluyor.

 

İHA

ALLAHINIZA KURBAN
 // TERTİP
İşte Muhammedcikler! Ne o lan faşist Kemalistler!? Zorunuza mı gitti? Bunlar boru değil, asker asker! Zalimin askeri varsa, Mazlumunda Mehmetciği var....
19 Ağustos 2013 Pazartesi 18:30
Ne fark var
 // Misafir
Aker ocağında Bozkurt işareti yapanlar bir mahkemeye verilmedi. Bozkurt işareti yapanlara sayın Erdoğan gürledi de gürledi, bir bakalım bunlara nasıl muamele yapacak....
19 Ağustos 2013 Pazartesi 17:30
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler