YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mehmet Baransu iyice köşeye sıkıştı!
Paralel Yapı'ya olan yakınlığıyla bilinen Mehmet Baransu’nun başı eski eşi ile dertte. Eski eşi Esra Konur, Twitter üzerinden Baransu ile ilgili şok bilgiler yayınlamaya devam ediyor.
Mehmet Baransu iyice köşeye sıkıştı!
29 Aralık 2014 / 07:45 Güncelleme: 29 Aralık 2014 / 08:01

Taraf muhabiri Mehmet Baransu'nun eski eşi Esra Konur sosyal medya üzerinden "2.5 yıllık suskunluğumu bozuyorum" diyerek nam-ı diğer Bavulcu Baransu'nun tüm kirli çamaşırlarını ortaya döktü.

Bavulcu köşeye sıkıştı

Geçtiğimiz gün "2.5 senedir sustuğum her şeyi paylaşacağım…Çalışıyor gözüktüğün kurumlar bizden maaş almıyor diye dönmüş… Kimden aldığını anlatsana. Bekliyorum bu sefer nasıl tehdit edeceksin. 'Tanıdık Savcılar' bir telefonuna bakacak pozisyonda duruyor mu hala?" şeklinde tweetler atan Konur bugün de Baransu'yu iyice köşeye sıkıştıracak bir belge paylaştı.

Taraf da davaya müdahil oldu

Baransu ile ilgili davaya gönderdiği bir belgeyle müdahil olan Taraf gazetesi, Bakırköy 5. İcra Müdürlüğü'ne gönderdiği resmi belgede, "30.06.2014 tarihinde ayrılmış olup tüm yasal hakları saklı kalmak üzere borçlunun şirketten hiçbir hak ve alacağı bulunmamaktadır" şeklinde ifadeler kullanmış.

Belgede sahtecilik istendi

Mehmet Baransu'nun Taraf'tan ayrıldığını gösteren belge için iki ihtimal söz konusu. İlk ihtimale göre; Mehmet Baransu Taraf gazetesinden ayrıldı ve serbest gazeteci olarak çalışıyor. Diğer bir ihtimal göre ise; Baransu, eski eşine nafaka ödememek için kendisini "işsiz" gösterdi ve Taraf gazetesi de bu "oyun"a aracılık ederek mahkemeyi yanıltmak için belgede sahtecilik yaptı şeklinde.

İşte Konur'un paylaştığı o şok belgeler:

 

 

 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler