YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Meclis'te kadına sözlü şiddet sürüyor: "Yüzü de ruhu da çirkin kadın"
Meclis'te İç Güvenlik Paketi görüşmeleri sırasında MHP'li Lütfü Türkkan TBMM Başkanvekili Bahçekapılı'ya "Yüzü de ruhu da çirkin kadın" dedi
Meclis'te kadına sözlü şiddet sürüyor:  "Yüzü de ruhu da çirkin kadın"
25 Şubat 2015 / 13:12 Güncelleme: 25 Şubat 2015 / 13:37

MHP Kocaeli milletvekili Lütfü Türkkan, TBMM’de devam eden iç güvenlik paketi görüşmeleri ile ilgili yaşanan tartışmada Başkanvekili Ayşenur Bahçekapılı'ya "çirkin kadın" diye seslendi.

İç Güvenlik Paketi'yle ilgili çıkan tartışmada CHP'li Engin Altay'ın da dahil olduğu diyaloglar şöyle:

İşte tutanaklara yansıyan diyaloglar

BAŞKAN – Çok da umurumdaydı! (AK PARTİ sıralarından “Bravo” sesleri, alkışlar) ENGİN ALTAY (Devamla)

– Size dün de söyledim: Sayın Başkan, iktidarın getirdiği yasayı çıkarmak için acelesi olabilir.

"Yüzü de ruhu da çirkin kadın"

LÜTFÜ TÜRKKAN (Kocaeli) – Çirkin kadın! Ruhu da çirkin, yüzü de çirkin! ENGİN ALTAY (Devamla) – Ama sizin iktidarla birlikte acele etmeniz hâlinde orada oturmamanız gerekir. Sayın Başkan, soruyorum: Siz eşkıya mısınız? Siz eşkıya mısınız!

BAŞKAN – Sana ne, sana ne!

ENGİN ALTAY (Devamla) – Evet, cevabınızdan belli, cevabınızdan ve tavrınızdan sizin eşkıya olduğunuz belli. (Gürültüler) OKTAY VURAL (İzmir) – Eşkıyalıktır, eşkıyalıktır! Eşkıya!

PERVİN BULDAN (Iğdır) – Zavallı sensin ya! Biraz terbiyeli ol. Zavallı sensin! Şu hâliniz zavallı, hâliniz.

HASİP KAPLAN (Şırnak) – Demin de geldin buraya pislik yapmaya…Sus!

ADİL ZOZANİ (Hakkâri) – Buradan bakınca ayı gibi görünüyorsun, biliyor musun! Hatta domuz gibi görünüyorsun. Buradan bakınca bir domuza benziyorsun, biliyor musun?

HASİP KAPLAN (Şırnak) – Zavallı sensin, biliyor musun!

SEBAHAT TUNCEL (İstanbul) – İradeniz bile yok, çok zavallısınız! ADİL ZOZANİ (Hakkâri) – Burnunu toprağa sok, belki bir fare bulursun. Domuz herif!

meclis.jpg

Demokrasi
 // uykucu
Eger demokrasi buysa ve eger Milletin hakimiyeti bilakaydul sart bunlar vasitasiyla kullaniliyorsa, lanet olsun boyle demokrasiyede meclisede....
25 Şubat 2015 Çarşamba 15:52
muhalefetin nasıl bir...
 // atiker
zillet krizi geçirdiğinin dışa yansımasıdır her söz kendi iç aleminin dışa yansımasından ibarettir yine alem ayna olmuş muhalefet kendi sıfatlarını seyretmiş şimdi bu kadar çirkefleşen bu adamlardan bu ülkenin yönetilmesi bekleniyorsa sonuçlarını kestirmekten daha kolay bir durum olamaz bunların tüm dertleri son umutları paralel siyonist akılla iktidara gelip ülkenin birikmiş zenginliklerini yağmalak ve batının emrine sokmak intikam almaktan başka bir amaçları ve gayelerinin olmadığıdır....
25 Şubat 2015 Çarşamba 14:05
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler