YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Meclis'i ve Külliye'yi vuran hainlerin nerede saklandığı ortaya çıktı
FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ve TBMM'ye yönelik hava saldırısını gerçekleştiren, Hava Kurmay Yarbayları Mustafa Azimetli ve Hüsnü Balıkçıoğlu'nun Akıncı Hava Lojmanları'nda saklandığı öğrenildi.
Meclis'i ve Külliye'yi vuran hainlerin nerede saklandığı ortaya çıktı
19 Temmuz 2016 / 18:45 Güncelleme: 19 Temmuz 2016 / 18:48

Fetullahçı Terör Örgütü'nün 15 Temmuz'daki darbe kalkışması kapsamında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ve TBMM'yi uçarak bombalayan Eski Hava Kuvvetleri Komutanı Akın Öztürk'ün özel sekreteri Hava Pilot Kurmay Yarbay Mustafa Azimetli ve Hava Kurmay Yarbay Hüsnü Balıkçıoğlu'nun Akıncı Hava Lojmanları'nda saklandığı öğrenildi.

Hava Kurmay Yarbay Hüsnü Balıkçıoğlu'nun lojmanlardaki apartman 3, daire 4'te olduğu belirtildi.

DARBE ÖNCESİ ANTRENMAN YAPTILAR

Darbeci pilotlar Cumhurbaşkanlığı ve TBMM'yi bombalamak için yüksek teknolojili bombalama POD'ları (Teslimat Teyidi) ile darbe öncesi günlerde antrenman yaptıkları kaydedildi.

Yüksek teknolojili POD'ların az sayıda olması nedeniyle terör örgütü PKK ile savaşan filolara tahsis edildiği ve POD'ların sadece Hava Kuvvetleri Karargahı emri yerlerini değiştirildiği belirtildi.

PKK ile savaşan pilotların ellerinden Yüksek Teknolojili bombalama POD'larını almalarına anlam veremedikleri ve isyan ettikleri ifade edildi.


YENİ ŞAFAK

 // selo
Adam gidip eve mi saklanmış. Nerde olsa bulurlar. Çok komik geldi.A ma cezaları verilmeli...
19 Temmuz 2016 22:51
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler