YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mazıdağı Kaymakamı'na suikast girişimi
Mazıdağı Kaymakamı'na suikast girişimi
22 Eylül 2016 22:51
Mardin'in Mazıdağı ilçesinde belediyeye kayyum olarak atanan ​Kaymakam Halit Benek'e terör örgütü PKK tarafından suikast girişiminde bulunuldu. Saldırıyı gerçekleştiren PKK'lı bir terörist etkisiz hale getirildi.

İçişleri Bakanlığınca Kanun Hükmünde Kararname (KHK) gereği, 28 belediyeye yönelik görevlendirmeler kapsamında Mardin'in Mazıdağı Belediye Başkanlığına getirilen Mazıdağı Kaymakamı Halit Benek'e suikast için geldiği değerlendirilen bir terörist, etkisiz hale getirildi.

Alınan bilgiye göre, ilçede terörle mücadele ve özel harekat polis ekiplerince düzenlenen operasyonda "Leşker" kod adlı bir terörist etkisiz hale getirildi.

Teröristin üzerinde susturucu, tabanca ve el bombası ele geçirildi.

Teröristin, KHK gereği 28 belediyeye yönelik görevlendirmeler kapsamında Mazıdağı Belediyesine getirilen Kaymakam Benek'e suikast düzenlemek istediği, bu kapsamda keşif yaptığı iddia edildi.

 

AA

Çık Bakalım çıkabilirsen Bu işin içinden
 // Ömer
Laikli gitti Darbe geldi deyip Kanun Hükmünde Kararname (KHK) iptali için Anayasa Mahkemesine gitmek için hazırlanan C.H.P acaba bu Leş-Ker'in cenazesinede teşrif edecekler mi? sonuçta onlarda Kayyuma karşı.Chp Çarşıyı bile geride bıraktı.neden mi? CHP Kendine bile K₳ᖆ$ı...
22 Eylül 2016 Perşembe 23:56
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler