YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mavi Marmara İskenderun'da
Mavi Marmara İskenderun'da
07 Ağustos 2010 09:05
İsrail tarafından el konan 'Mavi Marmara' gemisi İskenderun limanına yanaşıyor.

İsrail'in 31 Mayıs'ta Gazze yardım filosuna düzenlediği operasyon sonrasında el koyduğu 3 Türk gemisinden ''Gazze'' de İskenderun Limanı'na geldi.

Vahşetin izlerinin görüldüğü belirtilen ''Mavi Marmara'' gemisinin ardından limana yaklaşan ''Gazze'' gemisine, ''Söndüren 7'' römorkörünün eşlik ettiği gözlendi.

''Mavi Marmara'' gemisi limana yanaştığında bir süre dışarıdan inceleme yapıp limandan ayrılan İskenderun Cumhuriyet Savcısı Mustafa Özcan da tekrar rıhtıma gelerek, incelemelerini sürdürdü.

Savcı Özcan, incelemeleri sırasında, olay sırasında gemide bulunan TRT muhabiri Elif Akkuş'un da bilgisine başvurdu.

İskenderun Limanı'na gelen 3 gemiye de görevliler dışında hiç kimse alınmıyor.

''Doğançay 20'' römorkörünün çektiği ''Defne-Y'' gemisi dün gece, ''Mavi Marmara'' gemisi ise bu sabah İskenderun Limanı'na gelmişti.

Gemilerin tamamının limana ulaştığını belirten yetkililer, savcılık ve ilgili yetkililer tarafından gemilerde inceleme yapılacağını, sigorta ve eksper firmalarının da hasar tespiti yapacağını, Birleşmiş Milletler heyetinin de incelemelerde bulunacağını söyledi. (A.A.)

boy boy fotoğrafları çekilip büyütülsün...
 // ibrahim çelikoğlu
Türk'lerin yüz karası.9 iyilik severin anısına.
Ergenekon yargılanıyor derken,ayni taktikler devam ediyor.Saldırı gene Müslüman iyilik severlere.İkizkulelerden sonra "haçlı seferleri
başlamıştır"diyenlerin kontrolünde.Yanlız Türk değil,insanlık ayıbının büyüğünü yaşadık.Geçeri olmayan;Geçmez kalpazan "Dünya"......
07 Ağustos 2010 11:00
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler