YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mavi Marmara ile ilgili şok iddia
İHH İnsani Yardım Vakfı Başkanı Bülent Yıldırım, 'Her duruşma öncesi teklifin biri gelip biri gidiyor. Olmadı tehdit ediyorlar. Dünyayı verseniz bu davadan vazgeçmeyiz' dedi.
Mavi Marmara ile ilgili şok iddia
10 Ekim 2013 / 12:39 Güncelleme: 10 Ekim 2013 / 12:44

Mavi Marmara saldırısı davasının 4. duruşması başlarken, bir açıklama yapan İHH İnsani Yardım Vakfı Başkanı Bülent Yıldırım, "Her duruşma öncesi teklifin biri gelip biri gidiyor. Olmadı tehdit ediyorlar. Dünyayı verseniz bu davadan vazgeçmeyiz" dedi. Mavi Marmara saldırısı davasının 4. duruşması başladı.

Çağlayan Adliyesi önünde bir konuşma yapan İHH İnsani Yardım Vakfı Başkanı Bülent Yıldırım bir konuşma yaptı. Yıldırım, “Gemide bize saldıranlar arasında Türkçe bilen Türkiye’de yaşayan Siyonist Yahudiler de vardı. Bunların hesabını verecekler. Her duruşma öncesi teklifin biri gelip biri gidiyor.

Olmadı tehdit ediyorlar. Dünyayı verseniz bu davadan vazgeçmeyiz. İsrail ile ilişkiler umurumuzda değil. Adalet istiyoruz. 7 saat ‘İsrail saldıracak’ diyerek gemiden canlı yayın yaptık.

Tüm dünyanın şahit olduğu tek dava bu. Ama dünya sessiz, dünya sahtekar. -İHH’nın dosyası var- diyerek tehdit ediyorlar. Medyanın huzurunda söylüyorum: Halep oradaysa arşın burada. Tehditlerinize meydan okuyorum!” diye konuştu.

 

İHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler