YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Maşallah. Sübhanallah. Allah'ına kurban"
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin mitingine katılmak üzere Malatya'ya geldi. Malatya Erhaç Havaalanı'na inen Erdoğan'ı yaşlı bir teyze karşıladı.
"Maşallah. Sübhanallah. Allah'ına kurban"
06 Mart 2014 / 21:17 Güncelleme: 06 Mart 2014 / 21:19

Erdoğan'ı görünce heyecanlanan teyze, "Maşallah maşallah. Sübhanallah. Allah'ına kurban Allah'ına kurban" diyerek Başbakan'a sarıldı.

Başbakan Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ve beraberindekilerle birlikte Malatya'da partisinin mitingine katılmak için bu şehre geldi. Erhaç Havaalanı'na inen Erdoğan'ı, havaalanında oğluyla birlikte bekleyen 84 yaşındaki yaşlı bir teyze karşıladı. Başbakan'ı görünce heyecanlanan teyze, "Maşallah maşallah. Sübhanallah. Allah'ına kurban Allah'ına kurban" diyerek Erdoğan'a sarıldı. Başbakan Erdoğan'a dua eden teyze gözyaşlarına hakim olamadı. Teyzenin 84 yaşında olduğunu öğrenen Erdoğan'ın, "Maşallah genç kız gibisin ya" demesi yanındakileri güldürdü.

Teyzenin elini öpen Erdoğan daha sonra miting alanına gitmek üzere havaalanından ayrıldı.

 

CİHAN

DOGRULUK DÜRÜSTLÜK
 // OSMANLI
ALLAHIM, BASIMIZDAN DOGRU DÜRÜST IMANLI HAYALI IFFETLI EFENDI INSANLARI EKSILTME. ALLAHIM, HÜKÜMETIMIZI SEN DESTEKLE, HÜKÜMETIMIZI VE ICINDE BULUNAN BÜTÜN DOGRU MU'MINLERI SEN KORU, HÜKÜMETIMIZE SEN YARDIM ET, HÜKÜMETIMIZE SEN SAHIP CIK. ALLAHIM BÜTÜN ÜMMETI MUHAMMEDI VE BIZDEN SONRA KIYAMETE KADAR GELECEK OLANLAR ILE, AILEM ILE SANA SIGINIRIM. EUZU BESMELE...
07 Mart 2014 Cuma 11:19
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler