YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mansur Yavaş vekil mi oluyor?
Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, katıldığı televizyon programında Mansur Yavaş hakkında ilginç bir iddia ortaya attı.
Mansur Yavaş vekil mi oluyor?
08 Nisan 2014 / 09:20 Güncelleme: 08 Nisan 2014 / 13:19

Akit'te yer alan habere göre katıldığı canlı yayın programında 30 Mart seçimlerini değerlendiren Şahin; CHP'nin Ankara adayı Mansur Yavaş ile ilgili 'Eğer amacına ulaşamazsa siyasi hayatının biteceğini sanıyor. Belki CHP'den 2015'te milletvekili olma şansı var Sayın Yavaş'ın' dedi.

Şahin'in açıklamalarından bazılar şöyle;

"YSK'nın il seçim kurulundan gelen kararlar sonucunda, bu kararı onaylayacağı düşüncesindeyim. Ama olayın üzerine ısrarla gidilerek oradan acaba bir sonuç alabilir miyiz diye zorlamalar yapıldığını düşünüyorum.

 Mansur bey, sayın Yavaş, kendisini Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı olacağı düşüncesine çok kaptırdı ve seçimi kaybedince, son bir umutla işte seçimleri acaba iptal ettirebilir miyiz tezine sarıldığını görüyorum. Hatta dün o da bir balkondan konuşmuş, hakkımızı arayacağız falan diye. Eğer amacına ulaşamazsa siyasi hayatının biteceğini sanıyor. Belki CHP'den 2015'te milletvekili olma şansı var Sayın Yavaş'ın. Yerel yönetimlerde bir yerlere gelme umudu kalmayınca, son bir hevesle buna sarıldığını görüyorum."

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler