YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mahkemeden 28 Şubat'la ilgili kritik talep
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, 28 Şubat'ın sivil ayağına ilişkin soruşturma kapsamında aralarında Aydın Doğan'ın da bulunduğu bazı iş adamları ve STK başkanlarıyla ilgili bilgi istedi.
Mahkemeden 28 Şubat'la ilgili kritik talep
08 Ekim 2015 / 18:12 Güncelleme: 08 Ekim 2015 / 19:12

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, 28 Şubat'ın sivil ayağına ilişkin soruşturma kapsamında çeşitli kurum ve kuruluşlardan POAŞ'ın özelleştirilmesi sürecine ilişkin bilgi ve belge talep etti.

Savcılık soruşturma kapsamında, TOBB'a yazı göndererek, dönemin TÜRK-İŞ, DİSK, TİSK, TOBB, TESK Başkanları ile iş adamları Aydın Doğan, Erol Aksoy ve eski Doğan Holding yöneticisi Mehmet Ali Yalçındağ'ın 1996-1999 arasında sahibi veya üyesi oldukları şirketleri sordu.

Aydın Doğan'ın 'REFAHYOL'u ben yıktım' sözlerine soruşturma

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, "28 Şubat"ın sivil ayağına ilişkin soruşturma kapsamında, Yeni Şafak Gazetesi sahibi Ahmet Albayrak ile Nuri Albayrak'ın, "Aydın Doğan'ın kendilerine, 'REFAHYOL Hükümetini ben yıktım' diye beyanda bulunup bulunmadığı" hakkında tanık olarak ifadelerinin alınmasını istedi.

Aydın Doğan'ın "Refahyol'u ben yıktım" sözleri basına sızmıştı.

 

RTE
 // halime
Sende öleceksin hesap var ölüm var...
08 Ekim 2015 22:57
Elhamdülillah
 // akif
Ya Rabbi sen ne Büyük'sün Ya Hâkim Hakimler Hakimi . E sayın Doğan bey sen kendinine zannediyorsun zengin olsan neyazar alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste Hiç kimse birşey gizleyemez bir gün işte o gün Bugün. ....
08 Ekim 2015 20:33
her pislik beklenir
 // siyonist hizmetcisi
vatan haini paraya kul olmus masonlardan....
08 Ekim 2015 Perşembe 19:55
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler