YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Mahir Ünal açıkladı: Afrin'de dikkat çeken detay!
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Rakka'dan çıkan DEAŞ'lı teröristlerin tıraş olarak Afrin'de YPG saflarına geçtiğini söyledi.
Mahir Ünal açıkladı: Afrin'de dikkat çeken detay!
24 Ocak 2018 / 09:20 Güncelleme: 24 Ocak 2018 / 09:27

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Suriye'nin kuzeybatısındaki Afrin bölgesinde yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin önemli açıklamalar yaptı.

TIRAŞ OLMUŞ DAEŞ'Lİ TERÖRİSTLER PKK SAFLARINDA

TRT Haber'de DEAŞ ile PYD'nin Rakka'da anlaştıklarını söyleyen Ünal, şunları söyledi:

"Peki bu DEAŞ'lı militanlar Rakka'dan çıktılar, peki bunlar nereye gittiler? Nerede karşımıza çıkacaklar? Şimdi gelen haberlere baktığımızda özellikle Afrin'de PYD saflarında tıraş olmuş PYD'li kılığında karşımıza çıkıyor.

Ellerindeki bazı DEAŞ'lıları Türkiye'ye karşı savaşmaları şartıyla serbest bıraktıkları haberleri geliyor. Terör ile terör temizlenmez. Musul'da bir şey gördük, DEAŞ Musul'da yaklaşık 460 milyon dolara el koydu. DEAŞ Musul'a girdi, ABD'nin Irak ordusuna yeni verdiği silahları, Irak ordusu bıraktı ve Musul'dan çekildi. Bir anda merkezi Musul olan bir terör devleti çıktı karşımıza." Ünal açıklamalarını şöyle sürdürdü:

KALPLERİNE HANÇERİ SAPLADIK

"Bütün dünya yeni bir durumla, yeni nesil bir terör biçimiyle tanıştı. Şimdi, sınır güvenlik birimi, iç güvenlik birimi gibi ifadelerle Suriye içerisinde adeta Musul'da olduğu gibi bir terör yapılanmasına, daha da özelde bir PKK devleti yapılanmasına doğru gidildiği net bir şekilde görüldü. O yüzden Türkiye ne yaptı? Türkiye, çok doğru bir şekilde Fırat Kalkanı Harekatı'yla o yapının kalbine bir hançer gibi girdi, El- Bab'a kadar."

Dinsizler
 // Asım
Dini asıl kaynağından öğrenmezseniz, bir bakmışsınız kendinizi şeytana hizmet eder bulursunuz. Bir fetö şeytanına hizmet edersiniz, bir sığır çobanlarına hizmet edersiniz. Hak-Batıl savaşından batıl'a uşaklık edersiniz. Allah Kur'an-ı Kerim'i göndermiş okumazsınız. Benim merak ettiğim, bu uçan, keramet sahibi sözde Allah dostları ne yapmışlardır, duvarların arkasını görenler, olmdan bir şeyleri bilenler, Mehmetçiğe pusu kurulurken neden hiç bir şey görmezler. İşe yarar bir kerametleri yok mudur?...
24 Ocak 2018 Çarşamba 23:43
 // şehmus
Deaş'ı mobil terör örgütü olarak işgal veya kaos çıkarılacak yerlere taşıyıp sonrada işgale meşruiyet kazandırmak suriyede ırakda afganistanda nijerya da libyada olduğu gibi...
24 Ocak 2018 22:00
 // Bekir
Zaten belliydi deaşın Abd ve israilin çocuğu olduğu pyd ile anlaşmasına hiç şaşırmadık dostumuzdan çok düşmanımız var Allah yar ve yardımcımız olsun Tarih boyunca kimse Türklere boyun eğdiremedi ve uşağı yapamadı bunu unutmayın...
24 Ocak 2018 12:49
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler