YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Liderler Yenikapı mitinginde milletle buluşuyor
CHP'nin MYK toplantısının ardından açıklanan karara göre Kılıçdaroğlu da Yenikapı mitinginde yerini alacak.
Liderler Yenikapı mitinginde milletle buluşuyor
05 Ağustos 2016 / 13:39 Güncelleme: 05 Ağustos 2016 / 13:48

Türk siyaseti, darbe girişiminin ardından tarihi anlara sahne olmaya devam ediyor. Türkiye'nin özlediği görüntü, 7 Ağustos günü Yenikapı'da gerçek olacak.

Devletiyle, hükümetiyle, muhalefetiyle ve milletiyle Türkiye tam kadro Yenikapı'da olacak..

BAHÇELİ İLK GÜN 'KATILACAĞIM' DEMİŞTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yanı sıra, Başbakan Binali Yıldırım'ın da katılacağı Demokrasi ve Şehitler Mitingi'ne MHP lideri Devlet Bahçeli de katılma kararı almıştı.

KILIÇDAROĞLU ISRARLARA DAYANAMADI, MİTİNGE GELİYORUM DEDİ

Kendisinin katılmayacağını ancak partiden bir heyeti göndereceğini açıklayan Kılıçdaroğlu ise 2 gündür süren ısrarlara dayanamadı, Yenikapı'da milletin mitingine katılma kararı aldı.

1-20160805134005.jpg(Liderler, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın daveti üzerine Beştepe'de toplanmıştı)

 // erkam
ARKADASLAR aman dikkat guzel birliktelik ornegi verelim...
05 Ağustos 2016 19:12
 // irfan
Bana göre Sn.Kılıçtaroğlu nasılki 80 yıldır ezan ve camiler yüzünden ve 27 Mayıs üzerinden, Boraltan köpründeki azeriler üzerinden suçlanıyorsa yarın bir yüz yıl daha chpnin suçlanmamasını sağlamıştır.Zaten chp ve hdp ye oy veren esnaf kesimi demokradi nöbetletine katılmasa bile katılanlata teşekkür etmektedirler.Sanırım çoğuda Ya Suriye ve Irak gibi olursak endişesinden dolayı...
05 Ağustos 2016 18:06
 // Rasim DUMAN
K.KİLİCTAROGLU'nun da bu mitinge istirak etmesi guzel ve musbet bir gelisme. Yalniz, bir hususa dikkat cekmek isterim, liderlerin konusmalari esnasinda, hic kimsenin, bu guzel birlik-beraberlik goruntusunu ifsad ve ihlal edecek bir tavir, soz ve protesto izhar etmemesini ehemmiyyetle hatirlatirim. Orada "millet" olacak, yekvucut hareket etmeli ve birbirimize kesinlikle saygili olmaliyiz. Bu yuksek ve vakur durusu dosta-dusmana gostermemiz cok cok cok muhim. Aman dikkat....
05 Ağustos 2016 14:18
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler