YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
LGBT'yi meşrulaştırma çabası hız kesmeden devam ediyor!
LGBT'yi meşrulaştırma çabası hız kesmeden devam ediyor!
17 Mayıs 2016 01:18
Kanal A Genel Yayın Yönetmeni Alper Tan katılmış olduğu bir toplantıda, Memur-Sen başkanının, Avrupalı sendikaların LGBT'yi meşrulaştırmak adına diğer devletlerden yardım istemesini istediğini anlatan açıklamasını paylaştı.

İşte programdan önemli satırbaşları:

LGBT'yi meşrulaştırma çabası hız kesmeden devam ediyor!

Alper Tan, katılmış olduğu bir toplantı da Memur-Sen başkanı Ali Yalçın'ın anlattığı, Avrupalı sendikanın LGBT'yi dünyada meşrulaştırma çabasını, "Memur-Sen başkanı Ali Yalçın anlattı. Afrika'da bir ülkede bir görüşme gerçekleştiriyor Ali Yalçın. Afrika'daki sendika konfederasyonun başkanı Avrupa'daki sendikalarla da işbirliği yaptığından bahsediyor.

Anlatılına göre, Fransız sendikacı ziyarete gelmiş sendika başkanını. Afrika ülkesinin sendika başkanına 'Sizle ortak proje yapalım birbirimize destek olalım' demiş.  

Cevap, 'Ortak proje yapalım ama projeyi biz belirleyelim. Siz 5 kadın 5 erkek sendikacı belirleyin Fransa'ya gönderin biz onlarla 1 ay faaliyet yapalım. Sonra onlar dönünce projelerine destek verin' olmuş. 5 erkek 5 kadın sendikacı gönderilmiş ve orada kalınmış. Bunun sonucunda 10, Afrika ülkesine giden sendikacılardan istenen şey 'Döndüğünüzde LGBT haklarını savunacaksınız, biz de sizin her türlü masrafınızı karşılayıp size destek vereceğiz' olmuş. 

% 80'i Müslüman olan bir ülkede sendikacılık faaliyeti yürütülüyor. Ama Batılı, Avrupalı sendika, Müslüman ülkede sendikanın LGTB faaliyetlerini yürütmesini talep ediyor.

Anlıyoruz ki, geçtiğimiz 7 Haziran ve 1 Kasım seçimleri öncesinde HDP, LGBT üzerinden bir propaganda yürütmüştü. Aynı Batılı zihniyetin HDP üzerinden Türkiye'de LGBT'yi meşrulaştırma çabasına girdiğini görüyoruz. Bunun karşısında da korkunç destekler aldığı ifade ediliyor" şeklinde anlattı.

KANALAHABER.COM/ÖZEL İÇERİK

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler