YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Levent Üzümcü Rus radyosunda Erdoğan'ı eleştirdi
Levent Üzümcü Rus radyosunda Erdoğan'ı eleştirdi
05 Aralık 2015 22:42
Levent Üzümcü, uçak düşürme olayından sonra büyük bir kriz yaşadığımız Rusya'nın Sesi Radyosu'na konuşup Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı eleştirdi. Üzümcü, Erdoğan için “Beyefendi kızmasın düşüncesi üzerinden ülke yönetiliyor” dedi.

Tiyatro oyuncusu Levent Üzümcü Türkiye'yi büyük kriz yaşadığımız Ruslara şikayet etti. Türkçe yayın yapan Rusya'nın Sesi Radyosu RSFM'e konuşan Üzümcü, Antalya Tiyatro Festivali için Antalya Kültür Merkezi'nde yapılan salon rezervasyonlarının iptal edilmesi üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı eleştirdi.

Uçak düşürme olayından sonra büyük bir kriz yaşadığımız Rusya'nın Türkiye'deki propagandasını yapan Sputnik'te yer alan habere göre Üzümcü şunları söyledi: "Yaşananlar siyasi ve psikolojik saadet zincirinin bir parçası. Herkes bu parçada yer edinmiş, başka adım atmıyor" dedi. Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin eleştiren Üzümcü sözlerini Erdoğan ve AK Parti iktidarına getirerek, “Herkes bu saadet zincirinin içinde kendine yer edinmiş durumda. Halk adına seçilmiş belediye başkanının da ne yapacağı belli. Aman beyefendi kızmadın düşüncesi üzerinden ülke yönetiliyor. Bir araya geldikleri için demokrasi adı altında demokrasiyi yok sayıyorlar. Eleştirdiğiniz anda vatan haini oluyorsunuz. Aslında burada kimlerin siyaset yaptığı bir kez daha gün yüzüne çıkıyor. Ben herhangi bir siyasi partinin üyesi değilim. Çocuklarıma nasıl bir Türkiye bırakmak istiyorsam onu söylüyorum" dedi.

a
 // a
ruslar işine gelen adamı konuşturuyor. beni konuştursa ya:))...
06 Aralık 2015 07:24
....
 // ....
zavallı...
06 Aralık 2015 00:14
bu da mavi gözlü demek.. yeni kurtarıcı diyorlar
 // hursit dilaver
ikide bir mavi gözlü diyorlar.. putin mi demek istiyorlar,yoksa 2. atatürk olarak putini mi lanse ediyorlar.ata da mavi gözlü ya.. ulan bu adamlar böyle hain. ama haklılar,siz 2 polis yatağında vuruldu diye kandil mi bombalanır dediğinde tv yayını sırasında milletin gözü önünde bileğine kelepçe takmazsan, bunlar daha neler yapar.vatanı satarlar vatanı..bilirim ben bunları.....
06 Aralık 2015 Pazar 00:09
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler