YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Levent Kırca'ya şok!
Levent Kırca'ya şok!
08 Temmuz 2013 20:00
Malatya Anadolu Selçuklu Medeniyeti Derneği, tiyatro oyuncusu Levent Kırca hakkında Gezi Parklı odaklı gelişmeler sırasındaki açıklamaları dolayısıyla suç duyurusunda bulundu.

Derneğin Başkan Yardımcısı Selahattin Tuncal, Malatya Gazeteciler Cemiyetinde düzenlediği basın toplantısında, Levent Kırca'nın Gezi Parkı eylemleri sırasında yapmış olduğu açıklamalarda "halkı tahrik ve isyana teşvik", "hükümeti hedef göstermek", "darbeye teşebbüs ve anayasal düzeni bozma" suçu işlediği iddiasıyla suç duyurusunda bulunacaklarını belirtti.

Demokratik ülkelerde bu tür açıklamaların bir cezai yaptırımının olacağını ifade eden Tuncal, yargının üzerine düşeni yapacağına inandığını aktardı.

Konuşmanın ardından Tuncal ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Malatya Adliyesine giderek Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusu dilekçesini teslim etti.

 

AA

22:22
 // MORUK AYYAŞ
Yaş yetmiş, iş bitmiş. Bence, mahkeme yerine, polis nezaretinde, bir ambulansa konarak, AMATEM e götürülmelidir. Adam alkol komasına girmiş. Beyni okadar sulanmış ki, ne kadar alkol alsam o kadar çağdaş olurum hayalinde....
08 Temmuz 2013 22:22
HAKLISINIZ AMA
 // MALİKİ
MAHKEME NE CEZASI VERECEK Kİ KIRCAYA
Allah cezasını vermiş aklınıda fikrinide yüzünde ki insanlık sıfatınıda almış zaten çapulcunun
Siz bundan daha büyük ceza nasıl vereceksiniz ki ayyaş a zaten.....
Mevlam ona vermiş vereceğini...
08 Temmuz 2013 Pazartesi 17:26
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler