YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Levent Ersöz Fizik Tedavi hastanesine sevk edildi
Levent Ersöz Fizik Tedavi hastanesine sevk edildi
17 Ağustos 2009 13:46
Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören Ergenekon sanığı Levent Ersöz, fizik tedavi hastanesine sevk edildi

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören Ergenekon sanığı Levent Ersöz, fizik tedavi hastanesine sevk edildi. Ersöz'ün ne kadar hastanede kalacağına ilişkin açıklama yapılmadı. Bu arada, Ersöz'ün koruması olduğunu öne süren şahıslar, kameraları elleriyle kapatarak görüntü alınmasına tepki gösterdi.


Edinilen bilgiye göre, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören Ergenekon davası sanıklarından Emekli Tuğgeneral Levent Ersöz, öğle saatlerinde İstanbul Fizik Tedavi Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Ersöz'ü taşıyan ambülans, saat 12.30 sıralarında hastaneye geldi. Bu arada, ambülansı takip eden ve hastanede bekleyen polis ekiplerinin bulunmaması dikkat çekti. Sedye ile indirilen Ersöz, hastane binasına alındı.


Öt yandan, ambülansın peşinden gelen bir ticari takside bulunan ve Ersöz'ün korumaları olduğunu iddia eden şahıs, kameraları elleriyle kapatarak çekim yapılmasını engellemeye çalıştı. Şahıslardan biri, kamerayı kırmakla tehdit etti.


Levent Ersöz'ün hastanede ne kadar kalacağına ilişkin herhangi bir açıklama yapılmadı.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler