YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Latif Erdoğan'dan bomba Gülen tweeti!
Latif Erdoğan'dan bomba Gülen tweeti!
02 Mayıs 2015 01:31
Bir zamanlar Fethullah Gülen'e en yakın isimlerden birisi olan Latif Erdoğan kişisel Twitter hesabından tokat gibi bir tweet paylaştı.

Her bedduadan sonra büyük bir darbe yiyen, hiçbir öngörüsü tutmayan, her operasyonundan sonra birçok adamı tutuklanan Fetullah Gülen’e Gazetemiz Yazarı Latif Erdoğan’dan tokat gibi bir tweet geldi. Paralel Suç Örgütü içinde saygınlığı kalmayan, sokakta alay konusu olan Gülen’in şimdi bürokrasideki hangi adamlarına intihar saldırısı yaptıracağı merakla bekleniyor.

Sürekli beddua eden ve her bedduasından sonra başına büyük olaylar gelen Fetullah Gülen'in toplumdan sonra kendi cemaati içindeki saygınlığı da giderek ortadan kalkıyor. Hiçbir siyasi öngörüsü tutmayan, her operasyonundan sonra büyük darbeler yiyen, bürokrasideki adamlarını çeşitli vaatlerde operasyona zorlayın yüzlerce kişinin cezaevine girmesine neden olan Fetullah Gülen artık örgüt içinde sorgulanmaya başladığı belirtiliyor. Yaptırdığı her intihar saldırısından sonra birçok müridi tutuklanan Gülen sosyal medyada alay konusu oldu.

 

Gülen'in örgütte bile saygınlığı kalmadı

 

Her türlü illegal örgütlerle işbirliği yaparak AK Parti'yi bitirmeyi planlayan Paralel örgüt 7 Haziran seçimlerine kilitlenmiş durumda. Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı Eski Başkanı Hüseyin Gülerce'ye göre 7 Haziran seçimlerinde AK Parti tek başına iktidara gelirse baraj kapakları açılmışçasına Gülen'in adamları örgütü terkedecek.

Artık örgütün medya ayağını kimse ciddiye almıyor

Hakimlerin tutuklanmasından sonra kamuoyunu hareketlendirmeye çalışan Paralel Suç Örgütü'nün medya ayağını kimse ciddiye almadı. Geçmişte Fetullah Gülen hakkında soruşturma yaptığı için Savcı İlhan Cihaner'i makam odasından alarak tutuklayan Fetullahçı Suç Örgütü, Gülen'in emriyle hareket eden kamikaze hakimler hakkında yaptığı yayınlar gün boyunca sosyal medyada alay ve eleştiri konusu oldu.

Gülen kamikaze adamlarına devletle savaşa devam talimatı verdi

"Sen Bilirsin" başlıklı 1 Mayıs tarihli vaazında yine devlet adamlarına hakaret eden Fetullah Gülen, Cumhurbaşkanı Erdoğan için yine Firavun benzetmesinde bulundu. Konuşmasının satır aralarında devletle savaşmaya devam edeceğini ima eden Fetullah Gülen, intihar saldırısı yapan bürokratlarına da "saldırıya devam" mesajı verdi.

Latif Erdoğan böyle dalga geçti

Hakimlerin ve polislerin tutuklanması ile birlikte gizli şahit sayısı giderek artarken, Gülen'in suç örgütü içindeki saygınlığı da giderek yokoluyor. Bütün bu gelişmeler yaşanırken Fetullah Gülen'en eski ikinci adamı Latif Erdoğan'dan tokat gibi bir tweet geldi.

Paralel Suç Örgütü taraftarları tarafından bile paylaşılan bu tweette sürekli beddua eden, geleceğe dair öngörülerde bulunan ve dediklerinin tam tersi gelişmeler yaşanan Gülen hakkında şu analiz yapılıyor:

"Rabbimizle araları o kadar bozuk ki, ne dedilerse tersi oluyor. Ondan herhalde, ihanet ve düşmanlıkları da inayet ve rahmet hükmüne geçiyor."

1430499054.png

YENİ AKİT

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler