YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Latif Erdoğan, Fuat Avni'nin kim olduğunu açıkladı!
Latif Erdoğan, Fuat Avni'nin kim olduğunu açıkladı!
14 Aralık 2014 16:26
Bir zamanlar Gülen Hareketi'nin en etkili isimlerinden olan Latif Erdoğan, Twitter'da Fuat Avni takma ismiyle yazan kişinin Fethullah Gülen olduğunu açıkladı.

Türkiye Pazar gününe yeni bir operasyonla uyandı. Sosyal medya kullanıcıları Fuat Avni'nin Twitter üzerinden yaptığı açıklamaları konuşurken bir dönem Gülen Hareketi'nin ikinci adamı olan Latif Erdoğan'dan önemli bir açıklama geldi.

Latif Erdoğan, bütün Paralel Yapı'yı etkileyecek paylaşımlar yapan Fuat Avni hesabının gerçek sahibinin Fethullah Gülen olduğunu yazdı.

İşte Latif Erdoğan'ın şok açıklamaları:

"Emniyet, MİT, Askeri İstihbarat birimlerinde yerleşik paralelcilerin koordineli çalışmasıyla elde edilen bilgilerin en üst seviyede denetimi ancak Fethullah Gülen' e ait bir yetkidir. Bu yetkiyi onun başkasıyla paylaşması asla söz konusu olamaz. Bu açıdan bakıldığında çok net söylenebilir ki, Fuat Avni isminin gerçek sahibi Fethullah Gülen'in kendisidir.

Bilgilerin güncellenmesi ise onun bildirdiği ölçüde olmak kaydıyla, yanındaki bir ekip tarafından yapılmaktadır. Son gelişmeler de gösteriyor ki, devlet bilgi akışının koordinatlarını tespit etmiş bulunuyor. Bu arada yanıltıcı bilgiler sızdırarak da Fuat Avni'ye hem yanlış yaptırıyor hem de kendini deşifre ettiriyor." 

 

SABAH

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler