YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'Lahmacuncu komiser' FETÖ'den tutuklandı
'Lahmacuncu komiser' FETÖ'den tutuklandı
01 Eylül 2016 15:53
Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı Erdoğan Bayraktar ve oğullarının ofisinde arama yapıldığı sırada lahmacun siparişi veren Başkomiser Recep Can, FETÖ'ye üye olma suçundan çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

17-25 Aralık sürecinde dönemin Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ve oğullarının ofisinde arama yapıldığı sırada lahmacun siparişi verirken görüntüleri sosyal medya yansıyan Başkomiser Recep Can FETÖ soruşturması kapsamında Bitlis'te gözaltına alınan başkomiser Recep Can tutuklandı.

BİTLİSTE GÖZALTINA ALINDI

17-25 Aralık sürecinde dönemin Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ve oğullarının ofisinde arama yapıldığı sırada lahmacun siparişi verirken görüntüleri sosyal medyaya yansıyan, o süreçte komiser olarak gövini sürdüren Recep Can, Bitlis'in Hizan ilçesinde yürütülen FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alındı.

FETÖ'YE ÜYE OLMA SUÇU! 

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye götürülen Can, savcılık sorgusundan sonra tutuklanma istemiyle mahkemeye çıkarıldı. Başkomiser Can, terör örgütüne üye olma suçundan çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Başkomiser Can hakkında daha önce de "Suç işlemek amacıyla örgüt kurmak, yasa dışı dinleme, resmi belgede sahtecilik, askeri casusluk, devletin güvenliğine ilişkin bilgileri temin etme" suçlarından soruşturma yürütülmüştü.

SONER YALÇIN'DAN BERBEROĞLU'NA FETÖ SUÇLAMASI

15 Temmuz darbe girişiminin ardından FETÖ'ye yönelik çok sayıda operasyon yapılmış ve örgütle bağlantısı olan herkes yargının önüne çıkartılmıştı. FETÖ'nün mali, sporcu ve diğer kurumlarındaki FETÖ'cüler tek tek ortaya çıkarılırken en çok merak edilenler arasında örgütün siyasi ayağına operasyon yapılıp yapılmayacağı ve hangi siyasilerin FETÖ'ye üye olduklarıydı.  Sözcü gazetesi yazarlarından Soner Yalçın, bugünkü köşesinde "Cemaat'in CHP İmamı" başlıklı bir yazı kaleme aldı ve CHP Milletvekili Enis Berberoğlu'nu FETÖ'cü olmakla suçladı.

Her tarafta varlar.
 // Nezir
Her tarafı paralelci denilen o pionlardan sarmış. Kimisi gizleniyor, kimiside armut gibi düşüveriyor. Bunlar ile uğraşmak her vatandaşın görevidir. ...
01 Eylül 2016 Perşembe 21:08
Yuh be
 // Kadir Bozbey
Bu adam daha yeni mi tutuklandı...
01 Eylül 2016 19:24
bak bu lahmacuncu neler söyletti bana
 // hursit dilaver
erdogan bayraktarın pişmanlığı devam ediyor mu. kendini satmasını tayyip bey affetmez tabi. o da laz inadı ile özür dilemez. siyasette acemilik böyledir. kendini kaptırıp hemen tayyip beyi ima ederek laf edersen, kendini mi kurtardın sandın. sağlam dursaydın hala bakandın. ya da çok iyi yerdeydin. senin yüzünden istanbul TOKİide ki laz emlakçilere kazık'da attın sen gittin adamların değişti. biz de daha güzel ev alamadık. gittik kayabaşında arnavutköy yoluna yakın yerde ev alabildik.neyse.....
01 Eylül 2016 Perşembe 17:40
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler