YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Lağımlarda saklanan teröristler çembere alındı
Mardin Nusaybin'de 200 kişilik terörist grup çembere alındı, 16 terörist öldürüldü. Bağlarda da 100 terörist silahlarını bırakarak kaçtı. Bağlar sorumlusu ise saklandığı lağımda yakalandı.
Lağımlarda saklanan teröristler çembere alındı
20 Mart 2016 / 09:13 Güncelleme: 20 Mart 2016 / 09:17

Terör örgütü doğu ve güneydoğuda darbe üstüne darbe almaya devam ediyor. Operasyonların devam ettiği Mardin Nusaybin'de 200 kişilik PKK'lı çembere alındı. Diyarbakır Bağlar'da ise 100 PKK'lı silahlarını bırakıp, kaçtı. Terör örgütünün Bağlar sorumlusu gizlendiği kanalizasyonda yakalandı. Nusaybin, Yüksekova, Sur ve Şırnak'ta 16 terörist öldürüldü.

NUSAYBİN'DE SIKIŞTILAR 

Suriye'nin Kamışlı kentine sıfır noktada yer alan Mardin Nusaybin kırsaldan geldikleri belirlenen 200 kadar PKK'lı grup, Abdulkadir Paşa Mahallesi'nde çembere alındı. Operasyonda 7 terörist öldürüldü. Hakkâri Yüksekova'da kırsaldan geldiği belirtilen yaklaşık 400 teröriste yönelik operasyonlar da devam ediyor. Operasyonda önceki gün 7 PKK'lı terörist öldürülürken, dün de 3 terörist öldürüldü.

BAĞLAR'DAN KAÇTILAR 

Diyarbakır Sur'da ağır kayıp veren terör örgütü Bağlar'da ağır darbe alıyor. 100 kişilik terörist grup Kaynartepe'de çembere alındı. Bağlar'da 4 gün durabilen teröristlerin çamberden çıkmak için kanalizasyon ve tünellerden kaçmaya çalıştıkları belirlendi. Kaçan teröristlerin silahlarını bıraktıkları anlaşıldı. Dün ilçede 1 terörist etkisiz hale getirildi. Şırnak'ta ise 3 adet el yapımı patlayıcı imha edildi, 5 terörist öldürüldü. Tunceli'de düzenlenen operasyonda 7 kişinin gözaltına alındığı bildirildi.

LAĞIMDA YAKALANDI

Bağlar sorumlularından olduğu belirtilen ve kırsaldan geldiği öğrenilen bir terörist (üstte) gizlendiği kanalizasyonda yakalandı.

 // Meryem
Ve mutlu son fosebtik çukurunda Türk bokunu yiyerek verecekler son nefeslerini...
21 Mart 2016 00:15
fareler
 // han mete
fare demek fare ye hakaret.imansız insan aşağılar aşağsındadır hayvanlardan bile.o yüzden o mübarek hayvanlara söz söylemiyorum.bu b....k yiyiciler zaten ne ile besleniyorsa o şekilde de yaşıyorlar.tabiatları bu.ama allah tabiatta bok böceği gibi mübarek bir varlık yaratmış.zaten doğadaki dönüşümü o sağlıyor.o yüzden bunlara gerek yok fazlalıklar geberip gitsinler....
20 Mart 2016 Pazar 21:56
 // Mustafa Avcı
Tamda layık oldukları yere sığınmışlar! Lağam fareleri...
20 Mart 2016 16:23
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler