YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Lafım sana değil"
Tüzmen, gazetecilere Kılıçdaroğlu ile aralarında geçen diyaloğu aktardı
"Lafım sana değil"
17 Mayıs 2011 / 07:35 Güncelleme: 17 Mayıs 2011 / 07:53

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Tayyip Erdoğan’ın bazı bakanları liste dışında bırakmasıyla ilgili, “Hepsinin bir nedeni var” açıklamasının ardından “konuşmaya” çağırdığı eski Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen ile TOBB Genel Kurulu’nda bir araya geldi.

Kılıçdaroğlu ile Başbakan Erdoğan’ın arasına oturan Tüzmen daha sonra gazetecilere aralarında geçen diyaloğu aktardı. Tüzmen, Kılıçdaroğlu’na meydanlarda kendisinin ismini zikrettiğini hatırlatarak, “İkimiz de Genel Müdürlük dönemimizden beri tanışıyoruz. Ben seni temiz biri olarak biliyorum. Sen beni nasıl biliyorsun? Yolsuzluk yaptığı için liste dışı kaldığını iddia ettiğin bakan olarak beni mi kastediyorsun” dediğini anlattı. Kılıçdaroğlu’nun kendisine “Lafım sana değil” yanıtını verdiğini aktardı. Tüzmen bunun üzerine, “O zaman sorun yok” dediğini söyledi.

Tüzmen herkese şeker dağıttı
TOBB Genel Kurulu’nda Başkan Rifat Hisarcıklıoğlu konuşması için kürsüye çıkar çıkmaz koltuğuna eski Bakan Kürşad Tüzmen oturdu. Başbakan Erdoğan’a cep telefonundaki paraşütle atlama görüntülerini gösteren Tüzmen hem Erdoğan hem de Kılıçdaroğlu ile sohbet etti, herkese şeker ikram etti. (Habertürk)

YALAN
 // SALİH KULOĞLU
YURUYEN YALANIN BIR YALANI DAHA MEYDANA ÇIKTI TUZMENEDE AYNI ŞEYLERIDE SOYLESEYDIN YA YEMEDI DEĞİLMİ...
17 Mayıs 2011 11:11
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler