YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kuzey Irak'a sınır ötesi hava harekatı
Kuzey Irak'taki Kandil bölgesi Avaşin-Basyan, Hakurk ve Gara'da PKK'ya ait tespit edilen sığınak ve barınaklar etkisiz hale getirildi.
Kuzey Irak'a sınır ötesi hava harekatı
20 Şubat 2016 / 09:08 Güncelleme: 20 Şubat 2016 / 10:11

Terörle Mücadele Harekatı kapsamında, 18 Şubat 2016 tarihinde Havadan İhbar Kontrol (HİK) uçağı, Havadan Yakıt İkmali ve İnsansız Hava Araçları'nın (İHA) desteklediği, F-4E 2020 ve F-16'lar ile sınır ötesi hava harekatı düzenlendi.

Kuzey Irak'taki Avaşin-Basyan, Hakurk ve Gara'da PKK'ya ait tespit edilen sığınak ve barınaklar etkisiz hale getirildi, ayrıca akıllı mühimmat ile terör örgütüne ait yüklü miktardaki cephanelikler tam isabet atışlarla imha edildi.

Düzenlenen hava harekatı esnasında çok sayıda PKK'lı etkisiz hale getirildi.

tek isteğimiz...!!!
 // Muhafız
Sayın Hv.Kuvvetler K'lığı;bu Hava operasyonlarını yaparken sizden tek istediğimiz,bu şetefsizlere karşı ne olursunuz,en ufak dahi acımadan 3000Librelik Napalm Bombalarını kullanın,baktık o da yetmiyorsa B61 A1 taktik balistik 3 Kilotonluk Nükleer Silah kullanın.Bunları kullanınki ibreti âlem için bir daha teröre destek verenler,destek vermeyi bir daha akıllarının ucundan dahi geçirmesinler.Nasıl olsa bu şerefsizleri toprak bile kabul etmeyeceği için bırakın hepsi yansın.TC.Devletinin ne olduğun...
20 Şubat 2016 Cumartesi 15:15
KANDİL
 // Adıyaman'lı Akın
Bu itlere hava aldırmayın, bence sınırımıza sıfır noktada olan Ayn el Arab ( Kobani ) yerle bir edilsin. Yılanın gözü orada....
20 Şubat 2016 11:03
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler