YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kusura bakmayın, Topçu Kışlası burada olacak!
Başbakan Erdoğan, İlim Yayma Cemiyeti'nin genel kurulunda konuştu.
Kusura bakmayın, Topçu Kışlası burada olacak!
01 Haziran 2013 / 16:28 Güncelleme: 01 Haziran 2013 / 16:33

İşte Erdoğan'ın konuşmasından satır başları;

Sandıkta mücadele edemeyenler, farklı girişimlere yöneliyorlar. Gençlerimizi bu tür girişimcilerden korumamız lazım. Taksim'i yayalaştırma projesi kapsamında orada duvar yıkılıyor, bir genişletme çalışması yapılıyor ve 6-7 ağaç kesiliyor. Bunlar farklı bir yere dikilecektir. Bunlara rağmen bizi "ağacı yok etmekle" suçluyorlar.

Eğer ağaç dikmek istiyorsanız, derdiniz ağaçsa biz verelim dikin. İlla Topçu Kışlası burada olmaz, diyorsanız kusura bakmayın, olacak. Topçu Kışlası olmayan bir şey değil, daha önce olup da yıkılanı biz yapıyoruz. Olay bu.

Beni üzen başka bir şey var. Dün bu kadar sıkıntıların olduğu bir anda, idare mahkemesi karar veriyor. Karar da çok enterasan. İdarenin savunması alınıncaya kadar yürütme durduruldu. Şu an inşaat mı başladı, proje mi ilan edildi. Dün akşam saatinde ne oldu da geldin böyle bir açıklama yapıyorsun. Bu ülkede bu kadar atılan adımı dikkate almaması uygun değil. Hele hele yargı. Bakın muhalefet bu kararın arkasına sığındı.

 

İHA

Meyve veren agac taslanir
 // Oruc
Bu ülkeyi bu hale getirmek kolay olmadi , düsmanlar yikmaya calisacak , hainler planlar kuracak, ve herzaman oldugu gibi birseyleri daha güzel yapmak isteyen insanlar bu pislikleri temizleyecek, cünkü baska VATAN imiz yok !...
01 Haziran 2013 Cumartesi 17:43
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler