YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kurtulmuş'tan 'Medine' açıklaması: Allah'ın laneti üzerlerine olsun
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, "Medine'de Mescid-i Nebevi yakınında gerçekleşen terör eylemini lanetliyorum. Allah'ın laneti bu vahşeti yapanların üzerine olsun" değerlendirmesinde bulundu.
Kurtulmuş'tan 'Medine' açıklaması: Allah'ın laneti üzerlerine olsun
05 Temmuz 2016 / 02:32 Güncelleme: 05 Temmuz 2016 / 04:17

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından, Suudi Arabistan'ın kutsal kenti Medine'de, Mescid-i Nebevi yakınında düzenlenen bombalı terör saldırısına ilişkin, açıklama yaptı.

Numan Kurtulmuş, paylaşımında, "Bugün Medine'de Mescid-i Nebevi yakınında gerçekleşen terör eylemini lanetliyorum. Allah'ın laneti bu vahşeti yapanların üzerine olsun. Tüm İslam alemi ve insanlık bu vahşete karşı durmalıdır, duyarlı ve dayanışma içinde olmalıdır." ifadelerine yer verdi.
dfgfg.png

 // hacı
Rasim dumanlı aynen öyle. Artık sonlarını hazırlayırlar inşallah demekdir...
05 Temmuz 2016 10:53
Alçaklığın son noktası
 // Rasim DUMAN
Osmanlı ecdâdımız, Resulallah (S.A.V.) Efendimiz rahatsız olmasın diye, Medine-i Münevvere'deki demiryolu hatlarına keçe döşemişti. Şimdi bu bombalama eylemini yapanların "müslüman" olduklarını hiç kimse iddia edemez, iddia edenler de "müslüman" olarak kalamazlar. ALLAH (C.C.) bu şenâeti irtikâp edenleri ve azmettirenleri KAHHAR ism-i Şerifi ile kahr ve perişân etsin inşallah. Cigerimizi yaktılar, cigerleri yansın inşallah ! Başka diyecek söz bulamıyorum....
05 Temmuz 2016 Salı 08:00
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler