YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kurtulmuş: Sonuna kadar direneceğiz
Kurtulmuş: Sonuna kadar direneceğiz
16 Temmuz 2016 06:15
Başbakan yardımcısı Numan Kurtulmuş, darbe denemesinin başarılı olmadığını, sonuna kadar görevlerini devam ettireceklerini ve direneceklerini açıkladı.

İşte açıklamalardan önemli satırbaşları:

Biz sonuna kadar kararlı bir şekilde, bedeli ne olursa olsun bu darbecilere karşı sonuna kadar direneceğiz. Milletin bize vermiş olduğu emaneti de sonuna kadar koruyacağız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Milletimizden hem desteklerini hem dualarını bekliyoruz. Türkiye bugüne bu kadar büyük badireleri atlatıp geldiyse, milletin duasıyla, ağzı dualı olanların duasıyla inşallah bu noktaya geldi, buradan çıkmasını da başaracaktır.

Netleşmeden bu rakamları söylemek doğru olmaz ama onlarca vatandaşımızın hayatını kaybettiğini biliyoruz. Yüzlerce kişinin de yaralandığını biliyoruz. Allah rahmet eylesin. Bir büyük demokrasi sınavıdır ve inşallah bunların hepsi bu milletin onurunu korumak için şehit olmuş insanlardır" 

Bu kadar iyi kamufle olmuş bir şebekenin yaptığı işler maalesef bilinemedi. Şimdi sonuna doğru geliyoruz. Milletimiz bir rehavete de kapılmasın. İnşallah püskürtülme noktasında belli bir noktaya gelmiştir. İnşallah bu ihanet, gözü artık kararmış olan, hakikati görmeyen kişiler tarafından da bütünüyle görülmüştür. Ümit ediyorum ki en kısa sürede, belki birkaç saat içerisinde tamamıyla bu tehlike savuşturularak, Türkiye demokratik mecraya yeniden dönecektir."

 

 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler