YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kürtleri MOSSAD eğitti!
Kürtleri MOSSAD eğitti!
24 Kasım 2009 09:07
İçişleri Bakanı Beşir Atalay, AK Parti'nin Kızılcahamam kampında Kuzey Irak'la ilgili ilginç bir bilgi açıkladı.

Atalay, PKK'nın ortadan kaldırılması için K. Irak'la yaptıkları görüşmeleri anlatırken "Beni en çok üzen olay ise Kuzey Irak istihbarat teşkilatını İsrail'in kurması ve eğitmesidir" dediği ortaya çıktı.

Mahmur’dan dönüş

Kuzey Irak'ta MOSSAD tarafından eğitimler verildiğine ilişkin iddiaların olmasına rağmen İçişleri Bakanı Atalay bu iddiaları resmi ağızdan ilk defa doğrulamış oldu. MOSSAD'ın Kuzey Irak Bölgesel Yönetimi’ne ait istihbarat teşkilatını merkezi Irak hükümetinin istihbarat teşkilatından ayrı olarak kurduğu belirtiliyor. Atalay, Mahmur kampından dönüşlerin 2010 yılı sonuna kadar tamamlanacağını açıklarken, "Ancak buradan dönmek istemeyenler de var. Yaklaşık 6 bin kişinin dönmesini bekliyoruz. Bunları köylerine yerleştireceğiz. Dönmek istemeyenler Irak vatandaşı olacak" dediği öğrenildi.

Bugün

MAŞA OLARAK ...
 // mucit48
İsrail,mevcut soygun düzenli dinler için. FİRAVUN amonofisten öğrendikleri ile . Yeniden büyük israili kurmak,soyguncu yahudiliği sinsice yaymak için. kürtleri maşa olarak kullanıyorki elleri kırılmasın diye......
24 Kasım 2009 13:21
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler