YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kurtlar Vadisi'nden etkilenmişler
İstanbul Hadımköy’de anne ve oğluyla iki misafirini bıçaklayarak öldüren kardeşlerin, Kurtlar Vadisi Pusu adlı dizide elinden kibriti düşürmeyen ve sürekli “Bunları ne yapalım?” diye soran Cevat adlı karakterin etkisinde kalarak cesetleri yaktıkları ortay
Kurtlar Vadisi'nden etkilenmişler
31 Ekim 2009 / 16:36 Güncelleme: 31 Ekim 2009 / 16:51

İstanbul Hadımköy Bahar Sokak’taki evinde yatağa bağlı olarak yaşamını sürdüren Aliye Sokollu (65) ile oğlu Ahmet Sokollu (35) ve misafirleri Ramazan Özgönül (51) ile Atila Kabadayı (47), 1 Ekim’i 2 Ekim’e bağlayan gece bıçaklanarak öldürüldükten sonra cesetleri ateşe verilmişti.

Jandarma, zanlılar O.K. (21) ile kardeşi R.K.’yi (17) gözaltına almıştı. Tutuklanan iki kardeş, cinayeti Ahmet Sokollu’nun, anneleriyle ilişki yaşadığı gerekçesiyle işlediklerini dile getirmişti. Ayrıca iddiaya göre R.K. kendisi gibi madde bağımlısı olan arkadaşı E.K ile 5 yıl boyunca Ahmet Sokollu ve arkadaşlarının cinsel istismarına uğradı. İki kardeş ayrıca Çanakkale’de yaşayan 23 yaşındaki ablaları L.B.’nin de Sokollu’nun tecavüzüne uğradığını ileri sürdü. Annelerinin Ahmet Sokullu tarafından çekilen çıplak fotoğraflarla şantaja maruz kaldığını iddia eden kardeşlerin anlatımına göre olay şöyle gelişti:

TİNER DÖKTÜLER

Ağabeyi O.K.’yi arayan R.K., Ahmet Sokollu ve aynı evde içki içen 2 arkadaşının tecavüz girişiminden kaçıp kurtulduğunu anlatarak yardım istedi. O sırada Arnavutköy’deki evinde Kurtlar Vadisi Pusu adlı diziyi izleyen O.K. hemen Hadımköy’e gitti. İki kardeş katliam gibi cinayetin gerçekleştiği evi bastı. O.K. burada Ahmet Sokollu’yu bıçaklayarak öldürdü.

Gürültü üzerine odaya koşan Atila Kabadayı’yı 50’ye yakın bıçak darbesiyle öldüren kardeşler, uyuyan Ramazan Özgönül ve Aliye Sokollu’ya da acımadı. Cinayetlerin ardından ise R.K. ağabeyine “Şimdi bunları ne yapalım?” diye sordu. Ağabey de birkaç saat önce seyrettiği Kurtlar Vadisi Pusu adlı dizide elinden kibriti düşürmeyen ve kurbanlarını benzinle yakan Cevat adlı karakterden etkilenerek “Yakalım” yanıtını verdi. Bunun üzerine kardeşler, cesetlerin üzerine tiner dökerek ateşe verdi.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler