YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kürtaj'a yasa(k) geliyor!
Kürtaj'a yasa(k) geliyor!
29 Mayıs 2012 16:41
Kürtaj yaptırmaya cezai yaptırım geliyor...

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ABD'de kürtaja karşı mücadele ve yasalar olduğunu belirterek, ''Batının birçok toplumunda aynı şekilde bununla ilgili çıkarılmış yasalar var. Şimdi biz de bunu çalışıyoruz. Bunun bizim değerlerimizde bir defa yeri var. Buna müsaade edilmez. Allah göstermesin, bir ölüm tehdidi gibi şeyler, onlar ayrı konular'' dedi.

Erdoğan, Pendik'teki Emsey Hospital'ın hizmete girmesi dolasıyla düzenlenen törende yaptığı konuşmada, doktorlar başta olmak üzere sağlık personeline yönelik saldırıları şiddetle kınadığını belirterek, ''Sağlık personeline yönelik hiçbir saldırıya, hiçbir densizliğe karşı müsamahamızın olmadığı bilinmelidir. Sadece teşekkürü ve taktiri hak eden bu kardeşlerimizin daima yanındayız. Desteğimiz daima onlarla beraber'' dedi.

ABD'de kürtaja karşı mücadele ve yasalar olduğunu belirten Erdoğan, ''Batının birçok toplumunda aynı şekilde bununla ilgili çıkarılmış yasalar var. Şimdi biz de bunu çalışıyoruz. Bunun bizim değerlerimizde bir defa yeri var. Buna müsaade edilmez. Allah göstermesin, bir ölüm tehdidi gibi şeyler, onlar ayrı konular'' diye konuştu. (AA)

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler