YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kumar baskını: 50 gözaltı
Zabıta ekipleri ise kumar oynatılan adresi mühürledi
Kumar baskını: 50 gözaltı
06 Aralık 2009 / 09:08 Güncelleme: 06 Aralık 2009 / 09:13

Şişli'de daha önce kumar oyanatıldığı gerekçesiyle defalarca baskın yapılan bir aderese operasyon düzenleyen polis 20'si kadın 50 kişiyi gözaltına aldı. İçerde yapılan aramalarda 1 rulet masası, 6 black jack ve 3 bin oyun pulu ile çok sayıda oyun kağıdı ele geçirildi.

Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro AMirliği ekipleri Şişli Eski Büyükdere Caddesi üzerinde bulunan bir iş hanının 2. katında kumar oyantıldığı ihbarını alınca harekete geçti. Daha önce defalarca baskın yapılan adrese saat 01.00 sıralarında operasyon düzenleyen ekipler, 20'si kadın toplam 50 kişiyi gözaltına aldı. Yapılan aramalarda 1 rulet masası, 6 black jack, 3 bin oyun pulu ile çok sayıda oyun kağıdı ele geçirildi. Gözaltına alınanlar polis araçlarına bindirilerek Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürüldü. Şahıslar hakkında Kabahatler Kanunu'na muhalefetten işlem yapılacağı belirtildi. Zabıta ekipleri ise kumar oynatılan adresi mühürledi.

ELİM SENDE
 // Mücahit ÇALIŞKAN
Haberin başlığını görünce bile güldüm.50 Gözaltı!!! Dikkat 50 (Yazıyla Elli)... Kumar oynarken yedikleri çerez parasından bile az olan cezayı ödeyerek çıkacak bu şahıslar neden gözaltına alınır onu anlamıyorum.Gidecekler karakola ifade sonrası parayı ödeyip çıkacaklar.Diğer kumarbaz arkadaşlarını arayıp gülerek ''Ben Çıktım Elim Sende'' Diyecekler.......
06 Aralık 2009 10:06
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler