YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kritik toplantı sona erdi!
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün başkanlığında Musul'daki gelişmelerin ele alınacağı zirve toplantısı, Çankaya Köşkü'nde saat 20.00'de başladı.
Kritik toplantı sona erdi!
11 Haziran 2014 / 21:50 Güncelleme: 11 Haziran 2014 / 23:22

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün başkanlığında Musul'daki gelişmelerin ele alındığı zirve toplantısı saat 21.40'ta sona erdi.

Toplantıya Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, Dışişleri Bakan Yardımcısı Naci Koru, MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve Dışişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ömer Önhon katıldı.

Çankaya Köşkü'ndeki zirve 2 saat 10 dakika sürdü. 19.30'da başlayan zirveye, ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden ile telefon görüşmesi yapan Başbakan Erdoğan, saat 20.00'de katıldı.

110620142245455243185_4.jpg
Zirveye ilişkin dağıtılan fotoğraf ve harita görüntüsü dikkat çekti. Türkiye için tüm seçeneklerin masada olduğu belirtiliyordu.

 

ırak ordusu nerde
 // mehmet.pekmez@hotmail.com
hala anlamadınız mı maliki orduyu cekti koça musulda direniş varmı musulu onlara teslim etiler ki türkiye girsin diye esetin eli güçlensin türkiye karışsın içve dış türkiye düşmanlarıda sevinsin diye oynanan oyunlardan herşeyden haberi olan aslan gibi devlet aklı var akılsızlara duyurulur öyleki başkalarının oyununa gelecek deyil oyun kurucu bir devlet var musul petröleri türkiyeye akınca daha buna benzer ne oyunlar oynanacak cumhur başkanını secene kadar...
12 Haziran 2014 Perşembe 07:05
etheme cevap dur bakalım
 // mehmet.pekmez@hotmail.com
devlette var hükümette isterse ışıtı yarım saate ortadan kaldıracak tsk ve aslan gibi haava kuvetleride var yalnız sende beyin yok onlarında istedigi bu hala anlamadınmı icerideki seningibi gezi zekalıların dan bu ülkeyi kaosa sürükleyemeyenler dış güçler de seninle birlikte devreye sokup içten dıştan saldırıya geçtiler hala anlamadınmı mesele ışıt deyil tayip ve ona inanlar beret kandiliniz mubarek olsun cokça dua edin allahın izniyle geliyoruz biz inandıkça onlar kuduruyor...
12 Haziran 2014 Perşembe 06:50
Is isden gecmedi asil is yapililirken hükümete celme takilmak isteniliyo
 // Oruc
Hükümet hem disarida hem iceride bütün islerini cok güzel yürütmektedir, Ethem bey siz DHKPC terorist propagandanizi kendinize saklayin, bu hükümet TC inin gelmis gecmis en caliskan becerikli hükümetidir. Her Ülke nin basina gelecek bir durumdur, simdi önemli olan dogru gerekeni yapmasidir, hic bir suc cezasi kalmaz !...
12 Haziran 2014 Perşembe 00:53
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler