YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kritik görüşme sona erdi
Başbakan Erdoğan ile Genelkurmay Başkanı Org.Koşaner arasındaki görüşme Başbakanlık Resmi Konut'ta gerçekleşen görüşme sona erdi.. Görüşmenin ardından Başbakanlık'tan açıklama geldi
Kritik görüşme sona erdi
21 Ekim 2010 / 13:35 Güncelleme: 21 Ekim 2010 / 14:22

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner ve beraberindeki heyeti kabul etti.

Erdoğan ile Koşaner arasında 11.35'de başlayan görüşme, Başbakanlık Resmi Konut'ta yapıldı...

Görüşmede, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ve ilgili bürokratlar da hazır bulundu. 

Yaklaşık 2 saat süren görüşme saat 13:35 gibi sona erdi...

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ olağan toplantısı yaklaşık 2 saat sürdü. Genelkurmay Başkanı Orgenaral Koşaner tarafından askerlik süresiyle ilgili bilgi verildiği belirtildi.

Başakanlıktan yapılan açıklamada, brifinge Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ve ilgili bürokratların katılımıyla Genelkurmay Başkanlığı tarafından hazırlanan "Eşit Süreli Askerlik Sistemi" başlıklı bir sunum çerçevesinde mevcut durumun gözden geçirildiği ifade edildi.

Genelkurmay Başkanı Koşaner'ın Başbakanlık Resmi Konutu'ndan ayrılmasından sonra Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç konuta geldi.
 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler