YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kremlin: Türk ürünlerine ambargo uygulamayacağız
Rus Kremlin Sarayı'ndan yapılan açıklamada: "Türkiye'den olaya dair gerçekçi açıklama bekliyoruz" denildi ve Türk ürünlerine ambargo uygulanmayacağı da eklendi.
Kremlin: Türk ürünlerine ambargo uygulamayacağız
26 Kasım 2015 / 12:04 Güncelleme: 26 Kasım 2015 / 13:32

Sınır ihlali yaptığı gerekçesiyle angajman kuralları çerçevesinde düşürülen Rus uçağı ile gerilen ikili ilişkilerin yansımalarının bir ayağının da ekonomik olması bekleniyordu. 

Konuyla ilgili yeni bir açıklama Kremlin sözcüsü Dimitri Peskov'dan geldi.

"Türk ürünlerine ambargo uygulamayı planlamıyoruz" diyen Rus sözcü Peskov ,Türk gıda ürünlerine bir ambargonun da ön görülmediğini belirtti.  

"TÜRKİYE'DEN GERÇEKÇİ AÇIKLAMA BEKLİYORUZ"

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in Kremlin sözcüsü Peskov, Rus savaş uçağının düşürülmesiyle ilgili "Türkiye'den olaya dair gerçekçi bir açıklama bekliyoruz" dedi.  

"15 ARALIK GÖRÜŞMESİ İPTAL EDİLMEDİ"

Rusya'nın başkenti Moskova'da 15 Aralık'ta yapılması planlanan Putin-Erdoğan "ikili zirvesi"nin iptal edilmediğini belirten Peskov, Rus savaş uçağının düşürülmesiyle ilgili "soru işaretleri bulunuyor" açıklaması yaptı. 

Peskov, “Erdoğan ve Putin’in 30 Kasım’da Paris’te düzenlenecek İklim Zirvesi’nde ayrıca bir görüşme yapması öngörülmüyor. Liderlerin arasında planlanmış bir telefon görüşmesi olduğu konusunda da bilgim yok” ifadelerini kullandı.

tuna
 // tuncay
ey millet şunu kafana iyice kazı.bu dünyada türkiye de yaşayan Müslümanlar için hayırlı rüya gören bir devlet henüz yeryüzünde yok.sadece bu devletlerin içerisinde Müslüman kitleler var ve hepside bir yerlerinden kazığa oturtulup tutsak alınmış onlar gibi düşünen onlar gibi yaşayan onlar gibi inanan zalim ve kafir iktidarlar var.buna suud krallığıda dahil.türkiye olarak arkamızda şu var mı bu varmı diye heveslenmeyelim.şu durumda bile chp ve yöneticileri bile moskoftan yana....
26 Kasım 2015 Perşembe 23:07
 // İlhami
Ülke olarak açıklama isteyerek bizi mahkum etmeye Suriye'de istediğini yapmaya başladı tarihten Suriye silindi . Hesap yanlış olunca başa donmek lazım bizim dostumuz yok aman dikkat...
26 Kasım 2015 13:07
Yazıklar olsun
 // Ferhat Coşgun
Hani bizim ırkdaşlarımız olan Türk devletleri... Hani bizim dindaşlarımız olan arap devletleri... Neredesiniz! Yine herzaman ki gibi kafanızı kumamı gömüyorsunuz! Hiçbirinden destek mesajı gelmedi. Hiçbiri ukranya kadar olamadı... Demeki ki Turancılık ve Ümmetcilik boş beleşmiş......
26 Kasım 2015 12:38
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler