YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
KPSS soruşturmasının 1 numaralı zanlısı Fethullah Gülen
KPSS'de başlatılan usulsüzlük operasyonunda bir numaralı zanlının Fethullah Gülen olduğu açıklandı.
KPSS soruşturmasının 1 numaralı zanlısı Fethullah Gülen
24 Mart 2015 / 12:28 Güncelleme: 24 Mart 2015 / 12:38

KPSS'de usulsüzlük yapıldığı iddialarına ilişkin dün 19 ilde operasyon başlatılmıştı.

63 kişinin gözaltına alındığı KPSS soruşturmasının 1 numaralı zanlısının Fethullah Gülen olduğu bildirildi2010 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) ile ilgili usülsüzlük iddialarıyla ilişkin dün sabah eş zamanlı operasyon başlatıldı.

19 ilde önceden belirlenen adreslere eş zamanlı düzenlenen operasyonlarda 40 kamu görevlisinin de aralarında olduğu 63 kişi gözaltına alınmıştı.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan yapılan açıklamada ise, milyonlarca kişinin hakkının yendiği yönünde delillere ulaşıldığı belirtilmişti.

14:16
 // bulut
Kardeşlerim;yaşadığımız bu günlerin kıymetini bilelim.eski Türkiye geride kaldı artık çok şükür(28şubatçı zihniyetleri taşıyanlar günümüzde yaşasalarda!)bu ülkede milletimiz çok acılar çekti(28 şubat,terör,çatışma,başörtüsüyle savaşanlar,paralel,devalüasyonlar,algı yönetimleri,üst akılların müdahaleleri,çeşitli medya organları,lobiler,baronlar,faiz politikaları,devleti içten kemiren oluşumlar,sokak olayları vb.değerli kardeşlerim,lütfen uyanın,kanal a,ülke TV,a haber,tgrt,kanal 7,atv,beyaz tv,TRT,360 tv, kanal 24, bu ve benzeri kanalları izleyin,değerli kardeşlerim,onyıllardır bizi tüketen IMF yi borcu kapatıp kapı dışarı eden,dünya beşten büyüktür diyen,havaalanları,hızlı trenler,büyük yatırımlar yapan,baronlara lobilere karşı çıkıp kafa tutan,mazlum Filistine kucak açan,baskılara,algılara,medya patronlarına,zulme boyun eğmeyen,anlata anlata bitiremeyeceğim kadar,benim için çok değerli olan,değerli büyüğüm sayın RECEP TAYYİP ERDOĞANIN kıymetini bilelim kardeşlerim.haziran ayında seçimlerde sandığa giderken bu yazım gelsin aklınıza,elinizi vicdanınıza koyup sorun kendinize şu soruyu;yeni türkiyemi,eski türkiyemi,IMF ye borçlu günlermi,bu günümüzmü,başörtüsü zulümlerimi,bu günümüzmü.son sözüm şu kardeşlerim,günümüzün en etkili silahı olan " algı yönetimlerine" sakın kanmayın.vicdanınızın sesi sizi doğru yola götürecektir...
24 Mart 2015 14:16
Kul Hakki
 // uykucu
Milletin cocugu bir yil boyunca disari cikmadi ders calisti. Anasi, babasi her turlu fedakarligi yapti dersaneye yolladi. Seninkiler sorulari calip ise girdi. Butun yil calisanlar ise halen issiz.
Sence bu kul hakkida degil midir? Yoksa kul hakki da furuattan midir? Mazlumun ahi aheste aheste cikmayacak midir? ...
24 Mart 2015 Salı 13:56
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler