YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
KPSS şifresi Gülen'in kitabında mı verildi?
2010 yılındaki Kamu Personeli Seçme Sınavında usulsüzlük yapıldığı yönündeki iddialarla ilgili soruşturmalar devam ediyor. Soruşturma dosyasına Fethullah Gülen'in yazdığı bir kitap da girdi..
KPSS şifresi Gülen'in kitabında mı verildi?
22 Mayıs 2015 / 20:27 Güncelleme: 23 Mayıs 2015 / 09:50

Fethullah Gülen'in ilk kez 2001'de basılan "Fasıldan Fasıla" isimli kitabı Kamu Personeli Seçme Sınavını yeniden gündeme getirdi. Kitabın "Rüya Hakikatı" başlıklı bölümünde ilginç sözler yer alıyor.. Fethullah Gülen, söz konusu yazıda meselâ, bazı kimseler, daha sonra kazanacakları bir başarıyı, çok öncesinden rüyalarında görebilmekte ve gireceği imtihan sorularını bütün ayrıntılarıyla müşahede edebilmektedirler." diyor.. Fethullah Gülen'in bu sözleri paralel yapıya yönelik bir mesaj olarak niteleniyor.

Bu arada Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın soruşturmayla ilgili açıklamasında çarpıcı ifadelere yer verilmişti.. Kamu Personeli Seçme Sınavı tarihinde hiçbir dönemde eğitim bilimleri alanında 120 sorunun 120'sini ve 119'unu doğru cevaplayan olmadığı halde, 2010 sınavında 350 kişinin 120 sorunun 120'sini de doğru cevapladığı tespit edildi..

Açıklamada, soruşturmaya konu 2010'daki KPSS'de 100 ve üzeri net doğru yapan 3 bin 227 kişi bulunduğu hatırlatıldı ve bunlardan 616'sının halen devlet memuru olduğu belirtildi. soruşturma savcısı Yücel Erkman, "Bunların hepsinin kopya çektiğini söylememiz mümkün değil. araştırıyoruz" demişti.

KPSS ŞİFRESİ GÜLEN'İN KİTABINDA MI VERİLDİ?

 

AHABER

Etiketler: , ,
kullanılan teknik...!!!
 // Muhafız
F.gülen burda mesaj verirken Abced alfabesinin kullanmaktadır.Yani bir önceki kelimeyi atlamalı mesaj tekniği.Bu teknik yani Abced alfabesini genelde Mossad elemanları kullanmaktadır.Bu örnekte ise;Bazı kimseler gireceği imtihan sorularını bütün ayrıntılarıyla çok öncesinden görebilmekte ve kazanacakları bir başarıyı çok öncesinden müşahede edebilmektedir.imtihan sorularını çok öncesinden bütün ayrıntılarıyla görmek için ne yapılır?tabiki sorular çalınır.burda soruları çalın talimatıdır...!!!...
22 Mayıs 2015 Cuma 21:36
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler