YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Koza İpek'te yayınlanmamış montajlı ses kayıtları bulundu!
FETÖ'’ye finansal destek sağladığı gerekçesiyle kayyum atanan Koza İpek Holding tapeci çıktı. Bilgisayarlardan, Cumhurbaşkanı ve bakanların hiç yayınlanmayan montajlı ses kayıtları ve Danıştay'’a ait belgeler bulundu.
Koza İpek'te yayınlanmamış montajlı ses kayıtları bulundu!
30 Ekim 2015 / 10:16 Güncelleme: 30 Ekim 2015 / 10:40

Star'dan Helin Şahin'in haberi;

Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ)’ne finansal destek sağladığı belgelenen Koza İpek Holding’in bilgisayarlarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Efkan Ala, Hüseyin Çelik ve Bilal Erdoğan’ın daha önce hiçbir yerde yayınlanmayan montajlı ses kayıtları çıktı.

Kayıtların Koza İpek Grubu bünyesindeki televizyonların teknik sistemiyle montajlanıp, montajlanmadığı araştırılıyor.

Kayyum atanan Holding’in firari şüpheli patronu Akın İpek’in talimatları doğrultusunda Holding’e bağlı 22 şirketin tamamının FETÖ yapılanmasına hizmet ettiği saptandı. 22 şirketin bilgisayarlarında yapılan kapsamlı araştırmalarda şok edici belgelere ulaşıldı.

80 KAYIT ÇIKTI

Firari şüpheli İpek’in yönettiği şirketler grubunun bilgisayarlarında devletin tepesindeki isimlerin montajlanmış ses kayıtları, fotoğrafları, diplomaları ve gelip gittikleri programların detayları ortaya çıktı.

Bilgisayarlarda Cumhurbaşkanı Erdoğan, eski İçişleri Bakanlar Ala, Çelik ve Bilal Erdoğan’ın montajlanmış 80 adet ses kaydı bulundu. Ses kayıtlarında yapılan incelemelerde hem internete daha önce düşmüş, hem de hiçbir yerde yayınlanmamış kayıtlara montaj yapılarak kaydedildiği uzman bilirkişilerce tespit edildi.

Ayrıca Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Fakültesinden mezun olduğuna dair diplomasının fotokopisinin bulunduğu bilgisayarlarda, Erdoğan’ın programlarına dair “gizli” ibareli belgeleri bulundu.

DANIŞTAY FİŞLEMESİ

Danıştay dairelerinde görev yapan üyelerin tamamının fotoğraflı bilgilerinin de yer aldığı şirket bilgisayarlarında, Ankara Başsavcısı Harun Kodalak’ın fotoğrafları bulundu.

Emniyet teşkilatının tüm yapılanmasına dair bilgi ve şemaların yer aldığı bilgisayarlarda, Zaman gazetesi ve Sızıntı dergisinin abone bilgilerine dair kayıtların yer aldığı görüldü.

Şirket işleri dışında daha çok yasa dışı fişleme ve FETÖ için yapılan çalışmalara rastlandı.  Koza Grubunun soruşturma başladıktan sonra, delilleri örtbas etmek amacıyla bazı şirketlerini devrettiği de tespit edildi.

 

STAR

Etiketler:
 // Merhaba
Çok yanlış adım attınız ipek grubu hükümetle uğraşılır mı hükümet daima hep 18 yaşında hep dimdik hiç kocamaz şimdi anlayın...
30 Ekim 2015 16:44
taban gözünü aç gözünü aç
 // zülfikar
lan yatacak yeriniz yok, alçaklıkta seviye falan kalmamış. o "masumuz" diye kaldırdığınız elleri var ya.......
30 Ekim 2015 Cuma 10:52
BÜLENT ABİİİİİİ
 // KASTAMONULU
BÜLENT ABİ ÇOK KIRILIR ŞİMDİ NASIL BAKAR MELEK ABLACIGININYÜZÜNE VAHH VAHH...
30 Ekim 2015 Cuma 10:50
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler