YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Köşk'te sürpriz buluşma
CHP lideri Baykal, saat 17:30'da Gül'le görüşecek
Köşk'te sürpriz buluşma
03 Mart 2010 / 13:03 Güncelleme: 03 Mart 2010 / 16:54

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ı bu akşam kabul edecek olan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ile de yarın ayrı ayrı görüşecek.

Alınan bilgiye göre Cumhurbaşkanı Gül, TBMM'de grubu bulunan siyasi parti liderlerini, bir dizi görüşme için Çankaya Köşkü'ne davet etti.

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ile bu akşam bir görüşme yapacak olan Gül, yarın da MHP Genel Başkanı Bahçeli'yi saat 11.00'de, BDP Genel Başkanı Demirtaş'ı da saat 14.30'da kabul edecek.

Cumhurbaşkanlığı kaynakları, Cumhurbaşkanı Gül'ün, son dönemde yaşanan gelişmelerle ilgili olarak TBMM'de grubu bulunan siyasi partilerin liderleriyle bilgi paylaşımında bulunacağını ve görüşlerini dinleyeceğini belirtti.

Gül'ün son gelişmelerle ilgili yüksek yargı organlarının başkanlarını kabul etmesi ve geçen hafta Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ ile yaptığı üçlü görüşme bağlamında, Baykal, Bahçeli ve Demirtaş'la da bir araya geleceği kaydedildi. 

A.A.

chp ergenekonun tam bir destekcisi
 // ugur kayabas
CHP Ergenekon konusunda tarafsızlığını yitirmiş durumda. Başsavcı Yalçınkaya'yı görevine davet ediyorum o yapmazsa başkaları yapmalı. CHP kapatılmalı.PKK' dan bile tehlikeli bir örgütün tam bir savunucusu. DTP nasıl kapatıldıysa CHP de adalet gereği kapatılmalı....
03 Mart 2010 14:01
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler