YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Köşk forsu kapalı araç Erdoğan'ın evinde
Resmi devir teslim töreni henüz gerçekleşmediği için Cumhurbaşkanlığına bağlı makam aracı, forsu kapalı olarak Erdoğan'ı yemin törenine götürmek üzere Erdoğan'ın Subayevleri'ndeki evinin önünde...
Köşk forsu kapalı araç Erdoğan'ın evinde
28 Ağustos 2014 / 12:13 Güncelleme: 28 Ağustos 2014 / 12:21

Cumhurbaşkanlığına bağlı makam aracı, forsu kapalı olarak 12. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve eşini Meclis'teki yemin törenine götürmek için Keçiören'e geldi. Ancak resmi devir teslim töreni henüz gerçekleşmediği için aracın forsu kapalı durumda.

12. Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan, görevi bugün Abdullah Gül'den devralacak. Meclis'te ve Köşk'te tören düzenlenecek.

Erdoğan çifti Keçiören'de Subay Evleri'ndeki konutunda dinleniyor.

Saat 13.30 sularında Cumhurbaşkanlığına bağlı kapalı forslu bir makam aracı Başbakan Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ı Meclis'teki yemin törenine götürecek. Ancak resmi devir teslim töreni henüz gerçekleşmediği için aracın forsu kapalı durumda.

Erdoğan, Meclis'teki yemin töreninin ardından ise Anıtkabir'i ziyaret edecek. Ardından akşam saatlerinde Köşk'te devir teslim töreni gerçekleştirilecek.

Bu arada Erdoğan'ın koruma ekibi de değişmeye başladı. Cumhurbaşkanlığına bağlı eskort ekipleri de Erdoğan çiftinin evine geldi.

Normalde Başbakan Erdoğan'ın koruma aracında sağ ön koltukta koruma müdürü otururdu. Bugünden itibaren ise o koltukta Cumhurbaşkanlığı Başyaveri oturacak.

 

13:07
 // HOŞ GELDİN MUHTARIM
Evet; Sayın Erdoğan'a 'muhtar' demem yadırganabilir ama mesajımı alan aldı. Yeni Türkiye'nin yeni Cumhurbaşkanı hepimize hayırlı olsun....
28 Ağustos 2014 13:07
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler