YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Koşaner'den sert giriş
27 Ağustos’da Genelkurmay Başkanı olacak Koşaner’den ilk mesaj...
Koşaner'den sert giriş
26 Ağustos 2010 / 09:08 Güncelleme: 26 Ağustos 2010 / 09:12

ORGENERAL Işık Koşaner, Kara Kuvvetleri Komutanlığı görevini Orgeneral Erdal Ceylanoğlu’na törenle devretti. Cumhurbaşkanı Gül’ün katıldığı Kara Kuvvetleri Karargahı’ndaki törene Tokat’a mitinge giden Başbakan Erdoğan katılmadı. Gül’ün yerini almasının ardından, İstiklal Marşı söylendi. Orgeneral Koşaner’in Genelkurmay Başkanlığı’na, Orgeneral Ceylanoğlu’nun da Kara Kuvvetleri Komutanlığı’na atanma kararnameleri ve öz geçmişleri okundu.

27 Ağustos’ta Genelkurmay Başkanlığı koltuğuna oturacak Orgeneral Işık Koşaner törende yaptığı konuşmada TSK’yı yıpratma çabaları olduğunu vurgulayarak sert tepki gösterdi. Koşaner, “Bazı medya organlarının her olayda sadece duyumlara dayanarak ve TSK’yı hedef alarak yaptığı mesnetsiz suçlamalar ve iftiralar esefle ve üzüntüyle izlenmektedir” dedi. Koşaner, “Ne yapılırsa yapılsın, bu medya organlarının kendilerine verilen görevin gereği suçlama ve iftiralarından vazgeçmeyeceğini de biliyoruz. Yüce ulusumuzun olayları dikkatle takip ederek mutlaka en doğru kanaate varacağına gönülden inanıyoruz. TSK’nın ayrılmaz bir parçası olan Kara Kuvvetlerimiz yüce ulusumuzdan aldığı güçle görevinin başındadır ve yüce ulusumuzun güven ve sevgisine layık olmaya devam edecektir.” diye konuştu. (A.A.)

Asli göreviniz dışında her türlü işi yapın sonrada böyle konuşun!
 // uğur kayabaş
hakkınızda açılan davalara bakın önce. Kendinize teslim edilen emaneti ve yüklediği görevi kötü kullanıpğta hangi yüzle milletin karşısına gecerek birde böyle bir konuşma yapmaya cesaret edebiliyorsunuz şaşıyorum....
26 Ağustos 2010 09:42
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler