YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Komutanın verdiği siparişe para almayan yöneticiden duygu dolu mektup
Nusaybin’de bir bölük komutanı kanama durduran bez siparişi verdi. Firma yöneticisi para almadı, malzemeyi duygu dolu bir mektupla yolladı.
Komutanın verdiği siparişe para almayan yöneticiden duygu dolu mektup
07 Nisan 2016 / 02:55 Güncelleme: 07 Nisan 2016 / 17:15

Terörle mücadelede önemli başarılara imza atan Mehmetçik’e Türkiye’nin dört bir yanından destek geliyor. Sahada canla başla görev yapan kolluk kuvvetlerine moral dopingi olan bu desteklerden biri de İstanbul’daki İmmün firmasının yöneticisi Eyüp Vedat Fırat’tan geldi. Fırat, 40 bin liralık malzemeyi karşılıksız olarak Nusaybin’e duygu dolu bir mektup eşliğinde yolladı.

Edinilen bilgilere göre Mardin Nusaybin’deki bir bölük komutanı İstanbul’daki bir firmadan kanama durduran bez sipariş etti. Bu siparişi hemen hazırlatan Fırat, siparişin içerisine hem faturayı hem de bir mektup ekledi. Mektupta şu ifadeler yer aldı:

“Kahraman komutanlarım, yiğit Mehmetçikler, canınız pahasına topraklarımızdan terör örgütünün kökünü kazımak için verdiğiniz mücadele takdire şayandır. Bizlerin yapabileceği ise sizin kutsal mücadeleniz yanında okyanusta damla misalidir. Firmamız Mehmetçiğin, polisimizin kısacası milletimizindir. Bu sebeple ihtiyaç duyulduğunda miktarın önemi olmadan, ricayla değil, emirle istemenizi rica ediyorum. Bilmenizi isterim ki, bedenen olmasak da, kalben hep yanınızdayız. Rabbim kahraman yiğitlerimizi korusun. Allah’a emanet olun.”

1-20160407095615.jpg

 // Mardinlimehmet
Bu vatan hepimizin türkün kürtün lazin cerkesin bu vatan böünmes ezan sesleri dinmez bayrak inmez.Fitneler aramizi asla bozamaz.Biz kardeşiz....
07 Nisan 2016 19:15
 // Bitlisli yalnız kurt
Gözlerim doldu... Göğsüm kabardı....

Cenab-ı ALLAH birinizi bin etsin İnşaallah...

Halil İbrahim bereketi versin....

Cenab-ı ALLAH sizler gibi yiğit vatan evlatlarını her daim muzaffer etsin.......
07 Nisan 2016 15:41
milli olmak budur
 // Muammer Bekaroğlu
işte vatan ve millet budur,bunun önünde durulmaz,allahım sen nevlersen güzel eylersin...
07 Nisan 2016 Perşembe 14:23
GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler