YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Komiserin kızı da göz altında
Hukuk Fakültesi'ni terk eden komiser kızı, uyuşturucu operasyonunda yakalandı
Komiserin kızı da göz altında
17 Nisan 2010 / 16:31 Güncelleme: 17 Nisan 2010 / 16:34

İstanbul'da uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyonlarda gözaltına alınan ve aralarında eski bir başkomiserin kızının da bulunduğu 13 kişi, adliyeye sevk edildi.
 

Narkotik polisinin Beylikdüzü ve Esenyurt ilçeleri ağırlıklı olmak üzere yaptığı çalışmalarda özellikle sokak satıcısı olarak bilinen uyuşturucu satıcıları takibe alındı. Şüphelilerin faaliyetlerini belirleyen polis, H. B. ile V. S., E. B., R. Y., Y. A., A. Ç., Ö. Ş., Ç. Ç., M. S., M. S., E. A. ve N. Y'yi yakaladı.
 

Gözaltına alınanlar arasında emekli bir başkomiserin kızının da bulunduğu belirtildi. Buna göre N.Y. isimli kadının polis akademisi sınavını kazandığı halde okula kaydını yaptırmadığı ve hukuk fakültesini tercih ettiği belirtildi. Ailevi nedenlerle okulunu bıraktığı belirtilen N.Y'nin daha sonra uyuşturucu ile bağlantılı olan kişilerle tanıştığı ifade edildi.
 

Şüphelilerin evlerinde yapılan aramalarda 4 kilogram eroin ile 500 gram kokain, 5 adet ruhsatsız tabanca, sahte nüfus cüzdanı ve sahte ehliyet ele geçirildi. CHA

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler